Connect with us

Twitch

Kendine Müzisyen: “Baydı artık drama arayışlarınız”

Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak yayın dünyasındaki dramalar hakkında konuştu.

Kendine Müzisyen: "Baydı artık drama arayışlarınız"

Jahrein ve Unlost arasında geçen tartışmanın üzerine, Kendine Müzisyen yaptığı bir açıklama ile oyun yayıncılığı dünyasındaki drama konusu hakkındaki düşüncelerini takipçileri ile paylaştı.

12 Nisan Pazartesi gününün son saatlerinde attığı ilk Tweet’te “Oofff. Baydı artık drama arayışlarınız… Yayıncılar arası “herkes kendi işini yapsın” anlaşması yapılsa bazılarına içerik kalmaz gibi hissediyorum. Maalesef…” diyen Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak, dramaya dahil olmadan böyle tepkilerinin paylaşacağını, bunu istemeyenlerin takipten çıkabileceğini belirtti.

Attığı ikinci Tweet’e “Herhangi bir konuda fikir paylaşıp paylaşmamam kendi keyfime bağlı. Ama kitlemi şimdiye kadar hiç böyle bir şey için kullanmadım, kullanmam. Sorunu olan özelden arayabilir.” şeklinde devam eden yayıncı sürekli isim paylaşmak isteyenlere “Sizler bir kaç kişiyi yazdıklarımdan dolayı öfkelendirecek, kıracaksınız ve bundan keyif alacaksınız diye karakterimi değiştiremem.” dedi ve şu sözleri ekledi:

“En büyük kitleye sahip isimlerden birisi olarak doğru, yanlış insanları oradan oraya savuramam.”

Düşüncelerini paylaşmaya devam eden Twitch yayıncısı kendine göre doğruların ve yanlışların arkadaşlık seviyesine göre sıralanmadığına dikkat çekip. “İnsana insan olduğu için değer verenlerdenim, içiniz çok rahat olsun. Benim için sorun olan şeyleri 3-5 like fazla alıyim diye sizlerin önünde yapmıyorum, kusura bakmayın.” sözlerini kaydetti.

Ünlü yayıncı Kendine Müzisyen attığı son Tweet’te ise yayıncıların birbirleri ile iletişimleri olduğunu, herhangi bir meslektaşında kendine göre bir sorun gördüğünde direkt olarak iletişime geçebileceğini söylerken, rakip elemeye çalışmayacağını belirtti.


İlginizi Çekebilir:

Onursal Adıgüzel’den İrfan “Armut” Tükek’e tebrik

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Twitch