Connect with us

Güncel

Kendine Müzisyen: “BBL Ferit ve Kemal’den ibaret değil”

Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak, son dönemde gelen yorum ve eleştirilere cevap verdi.

Kendine Müzisyen: "BBL Ferit ve Kemal’den ibaret değil"

Türkiye’deki internet ve oyun dünyasının sevilen isimlerinden biri olan Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak, son dönemde kendilerine ve BBL ekibine gelen eleştiri ve yorumlara Twitter hesabı üzerinden cevap verdi.

7 Mayıs Pazar günü kişisel Twitter hesabı üzerinden paylaştığı Tweet’e Parlak, “BBL Ferit ve Kemal’den ibaret değil…” sözleri ile birlikte başladı.

Kendine Müzisyen: “BBL sadece hayal eder ve olur”

Açıklamasının devamında ne taraftarının ne de diğer içerik üreticilerinin hakkını yedirtmeyeceğini dile getiren Kendine Müzisyen, “BBL sadece hayal eder ve olur. Hayalimize eşlik edenlere de saygımız, sevgimiz sonsuzdur. Espor oyuncularından yayıncılarına, müzisyenlerinden şirket içi çalışanlarına kadar kitlesini mutlu etmeyi görev edinmiş bir kültürdür BBL. Hangi alanda olursa olsun rakiplerine vizyon ya da istatistiklerine destek katmıştır çünkü yalnızlığı sevmez BBL. Eksiklerini kapatmak için fikir almaya ve öğrenmeye de her zaman açtır BBL.” dedi.

Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak yapılan yorumlar hakkında ise “Yorumlarınıza saygım sonsuz ama kendi pencerenizden gördüğünüz kadarını yazıyorsunuz.” şeklinde konuşurken, açıklamasını şu dilek ve tavsiyeler ile bitirdi:

“Bazen açın pencereyi bi hava alın, siz de bir şeylerin tadını çıkarmaya bakın. Yoksa o pencerenin ardında biz hep eğleneceğiz siz hep yorumlayacaksınız. Güzel bir pazar günü geçirmeniz dileği ile güzelliklerim.”


İlginizi Çekebilir:

BBL Esports, FUT Esports derbisi için Volkswagen Arena’da Watch Party düzenleyecek

Ömer “imoRR” Karataş, Eternal Fire’ın aktif kadrosundan ayrıldı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel