Connect with us

Espor

KEP Ramazan Etkinliği üniversite öğrencilerine özel olarak düzenlenecek!

KEP Ramazan Etkinlikleri başlıyor!

KEP Ramazan Etkinliği

Riot Games Ramazan ayında üniversite öğrencilerini unutmadı, KEP Ramazan Etkinliği tüm öğrenciler için başlıyor!

Ramazan ayının sonuna yaklaşırken arkadaşlarınla eğlenceli vakit geçirip bir de üzerine ödül kazanmak ister misin? O zaman seni KEP Ramazan Etkinlikleri’ne davet ediyoruz!

KEP Ramazan Etkinliği üniversite öğrencilerine özel olarak düzenlenecek ve 29 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Kurallar çok basit: Etkinliğe dahil olan 5 kişilik takımlar 29 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında oynadıkları ve kazandıkları “Normal” maçlar üzerinden puan kazanacaklar. Her galibiyet 1 puan!

Etkinlik sonunda tüm takımların galibiyetleri toplanacak ve en yüksek puana sahip 4 takım aşağıdaki ödüllerin sahibi olacak:

  1. Takım: 4000 TL
  2. Takım: 3000 TL
  3. Takım: 2000 TL
  4. Takım: 1000 TL

Etkinliğe başvurmak için kampüs elçinize ulaşmanız gerek. Nereden ulaşacağınızı bilmiyorsanız, tüm üniversite elçilerimizin bulunduğu Üniversite elçileri sunucusu işinize yarayacaktır. Sunucuya giriş yaptıktan sonra tüm elçilerin listesini kontrol edip kendi elçini bulabilirsiniz. Eğer elçinize bu sunucudan ulaşamıyorsanız kep@riotgames.com e-posta adresi üzerinden iletişime de geçebilirsiniz.

KEP Ramazan Etkinliği üniversite öğrencilerine özel olarak düzenlenecek!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor