Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Kevin için GamerLegion macerası sona erdi!

Kevin için GamerLegion macerası sona erdi!

Temsilcimiz Demise’ın ESEA MDL Season 32’deki rakiplerinden GamerLegion, yakın zamanda yıldız oyuncu Adil “ScreaM” Benrlitom ve Estonyalı isim Kevin “HS” Tarn’ın yedeğe çekildiğini açıklamıştı. 

Yeniden yapılanan GamerLegion, Estonyalı ve Belçikalı bu iki ismin yedeğe çekilmesinin ardından kadrosunu tamamen İsveçli oyunculardan kurulu hale getirmişti. Son olarak Niclas PlesseN Plessen transferini de açıklayan ekibin kadrosu şu şekildeydi:

  • Sweden Dennis “dennis” Edman
  • Sweden Hampus “hampus” Poser
  • Sweden Tim “nawwk” Jonasson
  • Sweden Alfred “RuStY” Karlsson
  • Sweden Niclas “PlesseN” Plessen
  • Sweden Daniel “djL” Narancic (koç)

Yakın saatlerde Twitter üzerinden  açıklama yapan HS, GamerLegion macerasının sona erdiğini resmen duyurdu. Organizasyon ile anlaşan ve sözleşmesini fesheden oyuncu, serbest kaldığını ve bonservis ücreti olmadan takım tekliflerini değerlendirebileceğini belirtti. Kendini yeniden kanıtlama isteği duyduğuna da değinen Estonyalı isim, iddialı oyunculardan kurulu bir takımda oynamak istediğini ve Kuzey Amerika’dan, Avrupa’dan tüm tekliflere açık olduğunu söyledi. Bakalım yedek kalan diğer isimler ScreaM ve bir diğer Belçikalı oyuncu Kévin Ex6TenZ Droolans, yakın süreçte teklifler alabilecek veya kendilerine takım bulabilecekler mi?

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive