Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Kevin “kRYSTAL” Amend yeni bir takım arayışında olduğunu duyurdu

kRYSTAL içini döktü.

Kevin “kRYSTAL” Amend yeni bir takım bulmak için motive oldu. Alman oyuncu Twitter yoluyla takipçilerine ve ilgili kişilere açıkladı.25 yaşındaki Alman oyuncu Twitlonger aracılığı ile çileli Sprout macerasını, Ghost macerasını, Imperial’de yaşadıklarını ve kadro değişiliklerini açıkladı.

kRYSTAL 2017 yılının sonlarına doğru Sprout ile sözleşme imzaladı ve takıma dahil oldu. Oyuncu Sprout ile New Challenger Stage ve ELEAGUE Major Boston’da mücadele etti. Takım içinde kaptan olan Amend takımla yaşadığı sıkıntıları hayal kırıklığı olarak açıkladı.

Sprout ile mayıs ayında yollarını ayrıldıktan sonra boş durmayan oyuncu Imperial ile anlaştı ve resmen kadroya dahil oldu. Kısa bir süre sonra kRYSTAL ve ekibi bir DreamHack Open Summer unvanına ve ZOTAC Cup Masters Europe Finallerinde yarı finalde kendilerini buldular ancak Rokas “EspiranTo” Milasauskas ile birtakım konularda tartışma yaşadı ve bu takımdandan ayrıldı.

Ghost ekibinin kaptanı steel çok geçmeden kRYSTAL ile iletişime geçti. Bu gelişmenin hemen ardından oyuncu Kuzey Amerika’ya uçtu ve kadroya girdi. Birlikte ZOTAC Cup Masters’da üçüncü oldular ve DreamHack Masters Stockholm’de 9-12. sırada bulundular.  Ancak kısa bir süre sonra takımdaki yerinin “büyük olasılıkla işe yaramayacağını” öğrendi.

kRYSTAL bu açıklamalarda bulundu:

“Yaşadığım her şey beni ben yapan şeyler oldu. İyi olsun kötü olsun hepsinin üstümde faydası oldu ve ben oldum.  CS kariyerimde olumsuz zamanlar geçirdim, ayağa kalktım ve geri döndüm. Çünkü bunu istiyorum. Bir takım bulup geri çok güçlü bir şekilde geri döneceğim.”

“Her zaman motivasyonum tam ve istekli oldum, sıkı çalışmanın meyvesini yiyeceğime eminim. İşte buradayım, tekrar yeni bir takım arıyorum, çok heyecanlı, sinirli ve istekliyim. Kişisel olarak ve takım olarak daha iyi olmak istiyorum, umarım yeni bir şansım olur.”

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive