Connect with us

LoL

Kim Alır, Dünya Şampiyonası için geliyor! 2020 Dünya Şampiyonası Kim Alır Etkinliği

LoL’den yeni etkinlik: Kazanan takımları bul, ödülleri kap.

>2020 Dünya Şampiyonası Kim Alır, Ganimetler ve İzleme Ödülleri haberine gitmek için tıklayınız<

Kim Alır, 2018 Dünya Şampiyonası için geri geliyor! Maç tahminlerini tamamlayarak arkadaşlarına, sunuculara ve LoL topluluğuna karşı yarış. Tahminlerin tutarsa bu yılki etkinliğe özel harika ödüller kazanacaksın.

Kim Alır grup ve eleme aşamaları için devrede olacak. Her bir aşamanın görevini oyun içinde de bulabileceksin.

  • Grup aşaması: Fikstür ve görevler 7 Ekim 2018 saat 19.00’da gelecek. Görevin 10 Ekim 2018 saat 09.59’da grup aşaması başlamadan önce tamamlanması gerekecek.
  • Eleme aşaması: Fikstür ve görevler 17 Ekim 2018 saat 23.00’da gelecek. Görevin 20 Ekim 2018 saat 06.00’da eleme aşaması başlamadan önce tamamlanması gerekecek.

Bu yıl tahminde bulunmak için daha az zamanın olacak. Dolayısıyla bir sonraki aşama başlamadan önce tahminlerini tamamlamayı unutma!

Ödüller

Kim Alır Poro Simgeleri

İki yeni poro simgesini kap! Kim Alır grup aşaması görevini tamamladıktan sonra 2018 katılım simgesini açacaksın. Kim Alır boyunca en az 34 puan toplarsan, Dünya Şampiyonası Kim Alır Büyücü Poro Sihirdar Simgesi’ni de açacaksın.

 

Dünya Şampiyonası Sembolleri

Eleme aşaması görevini tamamladığında 10 Şampiyona Sembolü de senin olacak. Bu sembolleri kullanarak oyun içi ganimetlere sahip olabileceksin.

Ebedi Kostümler

Eğer harika bir başarı göstererek bütün tahminlerini tutturursan beş ebedi kostümle ödüllendirileceksin: Pulsefire Ezreal,Elementalist Lux, Çelik İntikam Miss Fortune, DJ Sona ve Ruh Bekçisi Udyr.

7 Ekim tarihinde Kim Alır sitesini ziyaret ederek ya da LoL’e giriş yapıp görevleri inceleyerek grup aşaması heyecanına sen de katılabilirsin. Ayrıca 17 Ekim’de eleme aşaması için geri dönmeyi unutma!

Kaynak: League of Legends Türkiye

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL