Connect with us

LoL

Kim Alır’da tepede sadece 1 kişi kaldı

Kim Alır’da tam skor yapan sadece 1 kişi kaldı.

Kim Alır skor tabelası Baron Nashor grubunda sadece 1 kişi kaldı. Worlds 2018 maçlarını tahmin etmemizi ve karşılığında ödül almamızı sağlan Kim Alır etkinliğinde dün yapılan kt Rolster vs Invictus Gaming karşılaşması ardından büyük bir elemeye şahit olmuştuk. Bugün yapılan Cloud9 vs Afreeca Freecs ve Fnatic vs Edward Gaming karşılaşmaları ardından Baron Nashor grubundan 1 kişi daha elendi ve tepe sadece 1 kişiye kaldı.

Sıralamaya göre farklı isimlere sahip Kim Alır etkinliğinde 3. grup Mavi Gözcü ve 2. grup Ejderha olarak adlandırılırken listenin başındaki 1. grup Baron Nashor olarak adlandırılıyor. Çeyrek final ikinci gün maçları ardından ortaya çıkan yeni sonuçlarda ise Ejderha ve Baron Nashor gruplarında oyuncuların yarı yarıya elendiğini görüyoruz.

Sıra Küme Oyuncu sayısı Oyuncu yüzdesi Gereken puan
1 Baron Nashor 1 %0,0 84
2 Ejderha 17 %0,00045 79
3 Mavi Gözcü 1.414 %0,037 68

Baron Nashor grubunda kalan son kişinin yarı final maçları olan G2 Esports vs Invictus Gaming ile Cloud9 vs Fnatic maçlarını da bilmesi durumunda kazanan kişi ebedi kostümlerin tümüne sahip olacak. Bu kostümler Pulsefire Ezreal,Elementalist Lux, Çelik İntikam Miss Fortune, DJ Sona ve Ruh Bekçisi Udyr’ı kapsıyor.

İlginizi çekebilir: 8.21 yamasına ilişkin bazı detaylar paylaşıldı

Kim Alır Poro Simgeleri

İki yeni poro simgesini kap! Kim Alır grup aşaması görevini tamamladıktan sonra 2018 katılım simgesini açacaksın. Kim Alır boyunca en az 34 puan toplarsan, Dünya Şampiyonası Kim Alır Büyücü Poro Sihirdar Simgesi’ni de açacaksın.

Dünya Şampiyonası Sembolleri

Eleme aşaması görevini tamamladığında 10 Şampiyona Sembolü de senin olacak. Bu sembolleri kullanarak oyun içi ganimetlere sahip olabileceksin.

İlginizi çekebilir: Riot Games sezon sonu hakkında merak edilenleri cevapladı

Ebedi Kostümler

Eğer harika bir başarı göstererek bütün tahminlerini tutturursan beş ebedi kostümle ödüllendirileceksin: Pulsefire Ezreal,Elementalist Lux, Çelik İntikam Miss Fortune, DJ Sona ve Ruh Bekçisi Udyr.

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


LoL