Connect with us

LoL

Kim Alır’da doğru bilen çıkmadı!

Kim Alır’dan galip çıkmadı!

Riot Games tarafından oyuncuların tahmin yürütmesi ve karşılığında ödül alması için oluşturulan Kim Alır’da Baron Nashor seviyesinde, yani birincilik tahtında kimse kalmadı. Worlds 2018 çeyrek finallerinin başlamasıyla birlikte söz deyimi çoklu kıyımlara maruz kalan sıralamada sadece 2 kişi kalmıştı. Ardından yapılan Cloud9 vs Afreeca Freecs ve Fnatic vs Edward Gaming maçları ile listenin sadece bir kişiye kaldığı Kim Alır etkinliğinde çoğu kişi çeyrek final ardından ümidini kesmişti. Oyuncular, o zamana kadarki bütün maçları doğru bilen oyuncunun bundan sonra doğru tahmin yapıp yapamayacağı üzerine kafa yorar oldu.

İlginizi çekebilir: K/DA Şarkısı yayınlandı!

Doğru tahmin edilen maç sayısına göre farklı sıralamaya sahip olunan Kim Alır etkinliğinde üçüncü sırada Mavi Gözcü, ikinci sırada Ejderha ve birinci sırada Baron Nashor yer alıyor. Invictus Gaming’in Fnatic’e karşı zaferiyle birlikte Mavi Gözcü’de 128 kişi, Ejderha’da 3 kişi kalırken birinci sıradaki Baron Nashor’da hiç kimsenin kalmadığı görülüyor. Bu da Baron Nashor’un vereceği ödülleri kimsenin alamayacağı anlamına geliyor.

SıraOyuncu sayısıGereken puanOyuncu yüzdesiGereken puan
1Baron Nashor0%0,0104
2Ejderha3%0,099
3Mavi Gözcü128%0,003488

Baron Nashor sırasında kimse kalmadığından Riot Games’in bu ödülleri Ejderha sırasına verip vermeyeceği öngörülemediğinden Riot Games’in böyle bir cömertlik yapıp yapmacağı kestirilemiyor. Yine de kimsenin tahmin edemediği birbirinden heyecanlı ve şaşırtıcı maçların çoğunu tahmin eden Ejderha sırasındaki 3 kişiyi tebrik eder, herkese iyi oyunlar dileriz.

Ödüller nelerdi?

Kim Alır Poro Simgeleri

İki yeni poro simgesini kap! Kim Alır grup aşaması görevini tamamladıktan sonra 2018 katılım simgesini açacaksın. Kim Alır boyunca en az 34 puan toplarsan, Dünya Şampiyonası Kim Alır Büyücü Poro Sihirdar Simgesi’ni de açacaksın.

Dünya Şampiyonası Sembolleri

Eleme aşaması görevini tamamladığında 10 Şampiyona Sembolü de senin olacak. Bu sembolleri kullanarak oyun içi ganimetlere sahip olabileceksin.

İlginizi çekebilir: Worlds 2018’de şampiyon Invictus Gaming!

Ebedi Kostümler

Eğer harika bir başarı göstererek bütün tahminlerini tutturursan beş ebedi kostümle ödüllendirileceksin: Pulsefire Ezreal,Elementalist Lux, Çelik İntikam Miss Fortune, DJ Sona ve Ruh Bekçisi Udyr.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL