Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Kinguin yeni kadrosunu kurmaya çalışıyor

Bir zamanlar Avrupa CS: GO arenalarında fırtına gibi esen fakat şimdilerde geri planda kalan Kinguin, kadrosunda yenilenmeye gitmek için çalışmalara başladı.

Geçmişte ScreaM, rain, Maikelele, dennis gibi dünya çapında oyuncuları kadrosunda bulunduran organizasyon bu isimlerin arasına bir diğerini eklemek istiyor desek yeridir. Çünkü Virtus.pro‘da yedeğe çekilen tecrübeli yıldız oyuncu Wiktor “TaZ” Wojtas‘ın da arasında bulunduğu bir oyuncu grubuyla görüşmeler yapılıyor.

Fransız CS: GO sitesi FlickShot.fr‘ın yaptığı haberde TaZ ile beraber kadroya katılmaya çalışılan diğer oyunculara da yer verildi. Halihazırda takım kadrosunda yer alan rallen ve mouz takımda tutulacak, MUTIRIS ve fox ile de yollar ayrılacak. Bu oyuncuların yerini ise geçmişte Virtus.pro, G2, ESC gibi büyük takımların formasını giymiş, şimdilerde ise PRIDE forması altında mücadelesine devam eden  Jacek “MINISE” Jeziak ve son 2 yıldır PRIDE formasıyla izlediğimiz tecrübeli yetenek Paweł“reatz” Jańczak alacak. Düşünülen bu kadronun ne zamana kadar kurulacağı hatta kurulabileceği belli olmazken, kurulması halinde Polonya CS: GO’suna hareket gelebileceğini söyleyebiliriz.

Peki Kinguin kadrosunda şu an kimler yer alıyor?

Kinguin’in günümüz kadrosunda bulunan isimler ise şu şekilde:

  • Karol “rallen” Rodowicz
  • Mikołaj “mouz” Karolewski
  • Ricardo “fox”Pacheco
  • Christopher “MUTiRiS” Fernandes

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive