Connect with us

LoL

Kingzone DragonX kadrosunda hareketli saatler yaşanıyor

Kingzone DragonX kadrosunda hareketli saatler yaşanıyor.

Kingzone DragonX kadrosunda hareketli saatler yaşanıyor. İddia edilenlere göre dünyaca ünlü Koreli ekip, Han “Peanut” Wang-ho, Kang “GorillA” Beom-hyeon, Kim “PraY” Jong-in gibi dünyaca ünlü isimleri kadrosunda tutmayacak.

Sözleşmelerinin bitmesinin ardından yeni maceralara atılacakları söylenen bu üç oyuncudan Peanut için SK Telecom T1 ismi öne çıkarken diğer isimler için net bir bilgi yer almıyor.

Bdd’yi takımda tutmak istiyorlar

Peanut, GorillA, PraY gibi takımın bel kemiği olarak gösterilen üç oyuncuyla yollarını ayıracağına kesin gözüyle bakılan Kingzone’da ilk hedef Gwak “Bdd” Bo-seong’u takımda tutmak. Henüz 19 yaşındaki Bdd, 2 yıllık Longzhu Gaming macerasının ardından Kingzone kadrosuna dahil olmuştu.

LCK’de transfer hareketli geçiyor

Bilindiği üzere SK Telecom T1 tarafı da transfer döneminin en aktif ekiplerinden biri. Kadrosunda büyük bir değişikliğe gitmeye hazırlanan takım; Peanut, Moojin, Chid ve Khan ile temas halinde. Kingzone’un da transferde hareketli saatler geçirdiği görülürken, LCK’in yeni sezonunda şampiyonluk tahminleri yine yanıltacak gibi görünüyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL