Connect with us

LoL

KINGZONE DragonX sonunda harekete geçti

2018 MSI ikincisi lige hazır.

LCK’da 2018 kış sezonu lig birincisi olan KINGZONE DragonX 2018 MSI finalinde RNG’ye kaybedip 2. olmuştu. Yaz sezonunu 3. bitiren ekip bölge finallerinde Gen.G’ye kaybederek Worlds’e gitme şansını kaybetmişti.

Kim “Khan” Dong-ha SKT T1’e, Kang “GorillA” Beom-hyeon Misfits Gaming’e, Han “Peanut” Wang-ho da Gen.G’e gittikten sonra KINGZONE DragonX sonunda harekete geçti. KINGZONE DragonX orta koridora Heo “PawN” Won-seok, Nişancı rolüne Kim “Deft” Hyuk-kyu, ve destek rolüne Park “TusiN” Jong-ik ile anlaştı. Bu anlaşmayı da 2019 formalarını tanıtmak üzere koyduğu tweet ile açıkladı.

PawN ve Deft’i KT Rolster’dan kadrosuna katan KINGZONE DragonX, TusiN’i ise Afreeca Freecs’den kadrosa kattı. PawN EDward Gaming’den KT Rolster’a geçtiğinde çektiği sırt ağrılarının artmasından dolayı geçen sene belirli bir süre yedekte kalmıştı. Eski oyuncularından üst koridorda Kim “Rascal” Kwang-hee ve ormanda Moon “Cuzz” Woo-chan ile devam eden KINGZONE DragonX’in yedeklerinde ise şu anda kimse görünmüyor. KINGZONE DragonX’in bu sene LCK’da neler yapacağı merak konusu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL