Connect with us

Fortnite

Kirby Fortnite’a konuk olabilir

Yoksa olası bir Nintendo iş birliği mi yolda?

Kirby Fortnite

Dikkatli hayranların gözünden kaçmayan bir ayrıntı ünlü video oyunu karakteri Kirby Fortnite’a mı konuk olacak sorularını akla getirdi.

Yaptığı etkinliklerle dönem dönem popüler kültürün ünlü ikonlarını oyuna konuk eden Fortnite geçtiğimiz günlerde Travis Scott‘ın konuk olduğu Astronomical etkinliği ile adından söz ettirmişti. Oyunun son etkinliği ise 350 milyon oyuncuya ulaşmasının kutlanacağı Party Royale oldu.

Kirby Fortnite

Party Royale fragmanında yer alan Kirby detayı ise ünlü karakterin diğer Nintendo karakterleri ile birlikte oyuna dahil olup olmayacağı sorularını akla getirdi. Fortnite’ın Disney ve Marvel gibi isimlerle yaptığı iş birliklerinden sonra bir Nintendo etkinliği de yolda olabilir. Oyuncular arasında geniş bir yankı bulan bu söylenti hakkında yapılmış bir sızıntı yada Epic Games cephesinden gelen bir doğrulama ise henüz bulunmuyor. Karakterin Xbox ve PlayStation etkinlik fragmanlarında buzlanması da hayranları meraklandıran bir diğer gelişme.


İlginizi Çekebilir:

Fortnite’taki Travis Scott konserini 27.7 milyon kişi izledi

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Fortnite