Connect with us

Espor

Kış Mevsimi Finali 2022’nin adı: Galatasaray Espor – fastPay Wildcats

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi Finali’nde mücadele edecek ikinci takım da belli oldu.

Kış Mevsimi Finali 2022 adı: Galatasaray Espor - fastPay Wildcats

Yarı finallerde Dark Passage ekibi mağlup ederek finallere adını yazdıran Galatasaray Espor’un rakibi 3 Nisan Pazar günü oynanan Info Yatırım Aurora – fastPay Wildcats karşılaşması sonucu belli oldu. Beş maçlık serinin ardından Kış Mevsimi Finali 2022’nin adı belirlendi.

Info Yatırım Aurora – fastPay Wildcats ekiplerinin kozlarını paylaştığı karşılaşma 3 Nisan Pazar günü saat 14.00’da başladı.

Beç maçlık bir seri üzerinden oynanan yarı final karşılaşmasının ilk maçında ilk kanı Wildcats’ten Farfetch’e gitti. Oyunun erken dakikalarında orta ve alt koridorda rakibine baskı kurarken gördüğümüz IW, yakaladığı ritmi bozmadı ve rakibi karşısındaki hakimiyetini her geçen dakika artırmaya devam etti. Rakibine hiç skor vermeyen Wildcats ekibi dakika 22’de galibiyete ulaştı.

Serinin ikinci karşılaşması fastPay Wildcats’in ilk maçtaki rüzgarını devam ettirmesi ile başladı. Orta koridorda ilk skoru aldıktan sonra alt koridora yönelen IW, kule altı oyunu ile alt koridorda da avantaj sağladı. Karşılaşmanın devamında rakibinin hatalarını lehine değerlendirmeyi başarabilen Wildcats, 25.dakikada galibiyete ulaşarak seride durumu 2-0 yaptı.

Beş maçlık serinin üçüncü karşılaşmasında ilk kan daha birinci dakikaya girilmeden IW hanesine yazıldı. fastPay Wildcats’in ağırlığının gözle görülür şekilde devam ettiği karşılaşmada son nokta 22.dakika konuldu. ve Wildcats ekibi 3-0’lık üstün bir skor ile finale adını yazdırdı.

Kış Mevsimi Finali 2022’nin adı: Galatasaray Espor – fastPay Wildcats

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi yarı finalleri kapsamında Info Yatırım Aurora’yı 3-0’lık bir skor ile mağlup eden fastPay Wildcats, Kış Mevsimi Finali 2022’de Galatasaray Espor ile karşılaşma hakkını kazandı.

Grup aşamasını açık ara birinci sırada bitiren Wildcats ekibi ile grup aşamasını ikinci sırada bitiren Galatasaray Espor, şampiyonluk unvanı, para ödülü ve Mid-Season Invitational 2022 bileti için 9 Nisan Cumartesi günü kozlarını paylaşacak.

İki takım İstanbul’daki Ciner Stüdyoları’nda Kış Mevsimi Finali 2022 için özel olarak hazırlanmış sahnede karşı karşıya gelecekken, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Kış Mevsimi Finali seyircisiz olarak gerçekleştirilecek.


İlginizi Çekebilir:

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi Finali detayları belli oldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor