Connect with us

Espor

Kış Mevsimi Finali 2022 şampiyonu belirlemek için başlıyor!

#KMF2022’de şampiyonluk mücadelesi başlıyor!

Kış Mevsimi Finali 2022 şampiyonu belirlemek için başlıyor!

22 Ocak 2022 tarihinde start alan Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi kapsamında 9 haftalık grup aşaması ve toplamda 4 karşılaşmanın oynandığı Playoff aşamasının ardından Kış Mevsimi Finali 2022 kapsamında şampiyonluk için mücadele edecek takımlar Galatasaray Espor ile fastPay Wildcats olmuştu.

Kış Mevsimi Finali 2022 şampiyonunun belirleneceği 9 Nisan Cumartesi günü geldi çattı. Saat 14.00’da başlayacak ve beş maçlık bir seri üzerinden oynanacak olan büyük final karşılaşması sonucu şampiyon belli olacak.

Grup aşamasını açık ara birinci sırada bitiren fastPay Wildcats ekibi ile grup aşamasını ikinci sırada bitiren Galatasaray Espor, şampiyonluk unvanı, para ödülü ve Mid-Season Invitational 2022 bileti için Sihirdar Vadisi’nde kozlarını paylaşacak.

İki takım İstanbul’daki Ciner Stüdyoları’nda Kış Mevsimi Finali 2022 için özel olarak hazırlanmış sahnede karşı karşıya gelecekken, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Kış Mevsimi Finali seyircisiz olarak gerçekleştirilecek.

Kış Mevsimi Finali ganimetlerini kaçırmayın

Tüm bu detaylara ek olarak geçtiğimiz haftalarda Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi Finali ganimetleri de belli olmuştu.

Paylaşılan bilgilere göre final karşılaşmalarını kendi hesaplarıyla lolesports.com üzerinden izleyen izleyiciler, KMF 2022 ganimetleri arasında yer alan usta işi dahil olmak üzere 6000 adet Hextech Seti’nden birini kazanma şansını yakalayacak.

Kış Mevsimi Finali 2022 karşılaşması

  • 9 Nisan Cumartesi – 14.00 – Galatasaray Espor – fastPay Wildcats

İlginizi Çekebilir:

2022 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Yarı Finallerinin en iyi 5 hareketi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor