Connect with us

Espor

Kış Mevsimi Finalleri için biletler satışa çıkıyor

Bilet satışı olmayacağı açıklanan KMF’de karar değişti. Biletler satışa çıkıyor.

Riot Games Türkiye ofisinin yaptığı Kış Mevsimi Finalleri açıklaması büyük tepki çekmişti. Yapılan açıklamada Kış Mevsimi Finali için herhangi bir bilet satışının olmayacağı belirtilmişti. Yoğun şikayetler sebebiyle Riot Games bu kararda değişikliğe gitti.

22 Nisan‘da O Ses Türkiye stüdyosunda gerçekleşecek final için bilet satışı olmayacağı duyurulmuştu. Yaklaşık 600 kişilik bir davetli listesinin katılım göstereceği etkinlikte değişikliğe gidildi. Son yapılan açıklama ile turnuvaya yaklaşık 500 kişinin bilet alarak girebileceği açıklandı.

500 biletli kişinin katılacağı bu organizasyonun küçük çaplı olması sebebiyle eskisi kadar canlı bir espor ortamı olmayacak. Önceki organizasyonlarda fuaye alanında yapılan etkinlikler bu sefer gerçekleşmeyecek. Alandaki yemek imkanları da kısıtlı olacağı için gelecek misafirlerin hazırlıklı olması gerekiyor.

Kış Mevsimi Finalleri’nin biletleri ne zaman satışa çıkıyor?

Final mücadelesi için biletler 5 Nisan ve 8 Nisan olmak üzere iki farklı tarihte satışa çıkacak. Katılım göstermek isteyen espor tutkunları biletlerini Mobilet adlı site üzerinden satın alabilecek. Biletlerin fiyatı ise 15 TL olarak belirlendi. Ayriyeten etkinliğe katılan kişiler Yüce Asa Jax kostümünün de sahibi olacak. Biletlerin satışa çıkacağı tam tarihler ise şu şekilde:

  • 5 Nisan Perşembe – 18:00
  • 8 Nisan Pazar – 11:00
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor