Connect with us

Video Konusu

KMF 2018 Büyük Final Analizleri: Royal Bandits Esports

Nefes nefese geçen Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nde finale gelindi. Finale çıkmayı başaran takımları inceleyeceğimiz videolarımızda ikinci konuk Royal Bandits Esports!

Şampiyonluk Ligi’nde yer aldığı ilk mevsimde sağlam bir performans ortaya koyan Royal Bandits şimdi de finalde izleyeceğiz. Ekip, çeyrek final mücadelesinde Dark Passage.Dominos’u elemeyi başaran YouthCrew ile karşılaştı. YouthCrew’ı 3-0 gibi net bir performansla geçmeyi başaran Royal Bandits’in finaldeki rakibi ise BAUSuperMassive olacak.

Yarı final karşılaşmasına YouthCrew iyi başlamış olsa da Royal Bandits rakibini durdurmayı başardı. YouthCrew ekibine karşı oyunun belli bir zamanından sonra üstünlük kuran Royal Bandits, üstünlüğünü doğru kullanarak rakibini mağlup etti ve seride 1-0 öne geçti.

Royal Bandits ikinci karşılaşmaya hızlı başladı. Malrang erken safhada etkin bir rol alırken Broken Blade ise adeta şov yaptı. Elwind’e 1v1 karşılaşmalarda büyük üstünlük kuran Broken Blade, maçın erkenden Royal Bandits kontrolüne geçmesinde büyük rol oynadı. Royal Bandits ekibi aldığı avantajları bu maçta da değerlendirdi ve seriyi 2-0’a getirdi.

Yarı finalin üçüncü karşılaşmasına Malrang damga vurdu. Oyunun başlarında Elwind’i geri düşürmeyi başaran Malrang, harita görevlerinde de büyük üstünlük sağladı. Yarattığı üstünlüğü kar topu etkisine dönüştüren Royal Bandits maçı 21. dakikada bitirdi. Rahat bir galibiyet alan Royal Bandits aldığı 3-0’lık skorla finale yükselmeyi başardı.

Mevsim boyunca BAUSuperMassive ile birlikte diğer takımların çok üstünde performans sergileyen Royal Bandits ligi ikinci olarak bitirmişti. Ligde BAUSuperMassive’e karşı çok çekişmeli maçlar çıkaran Royal Bandits bir türlü rakibine diş geçirememişti. Ligin yeni ekibi intikamı finalde almak istiyor. Yarı finalin kısa bir özetini yaptıktan sonra biraz da oyuncuların istatistiklerinden bahsedelim.

İlk olarak takımın genç oyuncusu Broken Blade ile başlayalım. Broken Blade yarı final serisi boyunca hiç ölmeyerek büyük ses getirdi. Hiç ölmeden 24 skora katkı veren oyuncu bu konuda zirvede bulunuyor. Genç oyuncu bunun yanı sıra rakiplere toplam 35 bin hasar vermeyi başardı.

Malrang yarı final boyunca 10 K/D/A oranı ile oynadı. Koreli ormancı seri boyunca rakip ormanda toplam 45 minyon kesmeyi başarırken, Mojito’nun bu alandaki skoru ise sadece 8’di. Bunun yanı sıra Malrang maç başına yaklaşık 27 totem attı ve yaklaşık olarak 9 totem kesti. Mojito ise yaklaşık 13 totem atarken 9 totem kesti. Malrang rakibine her alanda büyük bir fark attı.

Cepted yarı final boyunca 17 K/D/A oranı ile oynadı. Bunun yanı sıra seri boyunca rakiplere toplam 38 bin hasar veren oyuncu, maç başınaysa yaklaşık 13 bin hasar verdi. Takımın önemli hasar kaynaklarından biri olan Cepted bu konuda CoCo’yu geride bırakmayı başardı.

HolyPhoenix lig aşamaşında K/D/A lideri olmayı başarırken yarı final boyunca yaklaşık 13 K/D/A ile oynadı. Ayrıca rakiplere neredeyse 35 bin hasar veren tecrübeli oyuncu, maç başına yaklaşık 12 bin hasar verdi. HolyPhoenix bu konuda Madness’a karşı toplam 10 bin hasar daha fazla vurmuş durumda. HolyPhoenix bunları yaparken aynı zamanda maç başına yaklaşık 249 minyon kesti.

Dumbledoge yarı final boyunca 36 skora katkı verirken sadece 1 kere öldü. Böylelikle yarı final serisinde 36 K/D/A oranıyla oynamayı başardı. Tecrübeli oyuncu bu istatistikleriyle birlikte seri boyunca toplam 77 totem yerleştirdi. Bu da maç başına yaklaşık 26 totem ediyor. Rakibi Zzus ise toplam 80 totem yerleştirerek az bir farkla Dumbledoge’yi geçmeyi başardı.

Şampiyonluk Ligi’nde yer aldığı ilk mevsimde üst düzey performans sergileyen Royal Bandits Esports adını 2018 Kış Mevsimi Finali’ne yazdırmış bulunuyor. YouthCrew’a karşı oynadıkları yarı final serisinde rakibine çok büyük üstünlük kurarak rahat bir galibiyet alan Royal Bandits aynı zamanda maçlarını erken dakikalarda bitirebiliyor.

Böylelikle videonun sonuna geldik. 2018 Kış Mevsimi Finali’nde yer alan iki takıma da Playerbros ekibi olarak başarılar diliyoruz.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Video Konusu