Connect with us

LoL

KMF 2018: Büyük finalin programı belli oldu

KMF 2018 programı belli oldu. Kapılar erken saatte açılacak.

Sezon boyunca takımların büyük mücadelesine sahne olan League of Legends, her yıl düzenlenen etkinlikleriyle oyuncularını mest etmeye devam ediyor. Yıl boyunca büyük etkinlikler düzenleyen Riot Games’in etkinliklerinden biri ise Kış Mevsimi Finalleri. Bu yıl düzenlenecek olan KMF’nin ise detayları belli oldu.

KMF 2018 Analizleri: BAUSUPERMASSİVE 

Büyük final 22 Nisan Pazar günü

KMF 2018’in finali BauSuperMassive ile Royal Bandits takımları arasında oynanacak. 9 haftalık lig aşaması, mevsim finalleri gibi uzun bir sürecin ardından takımlar arasında kış mevsiminin en iyisi pazar günü belli olacak. 22 Nisan Pazar günü saat 14:00‘da başlayacak olan final maçı sezonun ilk şampiyonunu belirleyecek.

KMF 2018 sunucuları açıklandı

Riot Games‘in Türkiye’de oyuncuları kadar sunucuları da meşhur. Hatta LoL Türkiye’de Glandal ve Jhonnie diye ikili bir efsane yarattı. Belli bir standart sunumun dışında, kişisel olarak da yorumlar katarak maçı anlatan yorumcular, izleyiciler tarafından çok seviliyor. Bu nedenle finalleri sunacak olan isimlerde topluluk tarafından çok merak ediliyor. İşte KMF 2018‘i sunacak isimler:

  • Maç önü şovu: tonbaliklimakarna, Hetzenauer, Halpern
  • Sunucu masası: Regarnur, Secondbest, Scarlet
  • Analiz masası: tonbaliklimakarna, Trielbaenre, NoelDayı
  • Maç arası röportajları: Vez
  • Seri sonu MVP seremonisi: tonbaliklimakarna

KMF 2018’i yerinde izlemeye gidecek olan taraftarlara ise Riot Games’den mesaj var. Ata Stüdyoları‘nda gerçekleşecek olan etkinliğin kapıları 09:30‘da açılacak. Etkinlik boyunca bilgi yarışmaları, fotoğraf çekim alanları ve takımlara özel standlar gibi özel aktivite alanları bulunacak. Bunun yanı sıra etkinlik sonunda finalist takımlarla tanışma alanında görüşüp fotoğraf çekebileceksiniz. KMF’ye katılacak izleyicilere kolaylık sağlamak adına İTÜ – Maslak metro istasyonundan 10.30 ila 13.00 arasında etkinlik alanına ücretsiz servisler kalkacak. Aynı servisler etkinlik bitiminde de geri dönüş için 1 saat boyunca faaliyette olacak.

Ücretsiz LoL kostümü kazanmak isteyenler buraya

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL