Connect with us

LoL

KMF 2018’de ilk finalist SuperMassive Esports oldu!

KMF 2018’in ilk finalisti BAUSuperMassive oldu!

kmf 2018

Herkesin merakla beklediği Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali’nin ilk finalisti heyecanlı 4 karşılaşmanın ardından belirlendi. Bugün saat 18:00’da başlayan karşılaşmada ilk finalistlerden BAUSuperMassive ile Team AURORA arasındaydı. Karşılaşmayı BAU.SuperMassive’in 3-1’lik skor ile kazanarak ilk finalist oldu.

Beş maçlık seri üzerinden oynanan karşılaşmanın ilkinde Team AURORA mavi tarafta başladı. Kazanılan altın miktarında Aurora önde gitse de karşılaşma neredeyse 20.dakikaya kadar ortada gidiyordu. 27.dakikada Naru’nun aldığı 2 kill ve Rain’in aldığı 1 kill kartopu etkisini başlatan ilk adım oldu. Daha sonra elde edilen üstünlüğü kullanan Aurora serideki ilk karşılaşmayı kazandı.

Karşılaşmalar son ana kadar belli değildi

İkinci ve üçüncü maç tam olarak ortada gidip geldi. İki ekip de finallerde takımını temsil etmek için rakibini alt etmeye çalıştı. iki ve üçüncü maçta ekipler genellikle kule ve görüş odaklı oynayıp fazla riskli aksiyonlardan kaçınıyorlardı. İkinci maçı fazla heyecan yaşamadan kazanan BAU.SuperMassive, üçüncü maçta kazandığı bir takım oyunun ardından seride 2-1 öne geçmeyi başardı.

Dördüncü maç her iki takımın taraftarı için nefeslerin tutulduğu an oldu. Karşılaşmaya başlandıktan sonra SuperMassive Esports tüm koridorlarda hakimiyeti sağladı. Stabil oyununa devam eden ekip, kule ve koridorları ittirerek oyunu kısa sürede bitirdi. İlk finalistimiz karşılaşmanın sonunda tam 12,7 bin altın farkına ulaştı ve hiçbir kulesini kaybetmedi.

Yarın oynanacak 15:00’da oynanacak Royal Bandits Esports ile YouthCrew karşılaşmasının ardından diğer finalist belirlenecek.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL