Connect with us

Espor

KMF 2018 hakkında merak edilenler!

KMF 2018 detayları açıklandıktan sonra büyük şaşkınlık yarattı!

kmf 2018

Açıklandığı günden beri League of Legends oyuncularını ve takım taraftarlarını kızdıran Riot Games, KMF 2018 hakkında bilgileri yayınlamaya devam ediyor. Etkinlik bu yıl ilk defa on binlerce seyircinin önünde canlı olarak oynanmayacak. Çeyrek ve yarı finalleri de KMF’nin içine dahil eden Riot, etkinliğin heyecanını O Ses Türkiye yarışmasının gerçekleştiği stüdyolara taşıyacak.

Toplamda 600 taraftarın katılımı ile gerçekleştirilecek etkinlik, 7 Nisan’da başlayacak. Bilet satışı olmayan etkinlik takımların sosyal medya üzerindeki taraftar grupları üzerinden davet yolu ile seçilecek. Ayrıca sponsorların da yapacağı etkinlikler ile taraftar davet etme hakları olacak.

KMF 2018’de 20.000 kişiye hediye verilecek

Yapılan açıklamada ayrıca etkinliği ekranları başında izleyen fakat etkinliklere fiziksel olarak katılamayan oyuncuların hediye kazanamama sorununu ise özel bir sistem ile çözülmeye çalışılıyor. Şu anda hali hazırda denenme ve geliştirilme sürecinde olan bir sistem ile 20.000 izleyici hediyelere sahip olma fırsatını yakalayabilecek. Henüz hediyeler hakkında bir açıklama yapılmasa da geçtiğimiz etkinliklerde biletli kullanıcılara şampiyonlar için özel kostümler hediye edilmişti.

Akıllarınıza ise “TBF’de böyle mi olacak?” sorunun geldiğini tahmin edebiliyorum. Hayır, böyle olmayacak. Riot Games yaptığı açıklamada senenin ikinci büyük finali için hala fiziksel bir etkinlik düzenlemeyi planladıklarını belirtti. Etkinlik hakkında yeni bilgiler elimize ulaştıkça sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor