Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Koç bishop Eternal Fire ayrılığı hakkında konuştu!

Eternal Fire’dan ayrılan koç bishop bu ayrılık hakkında bir paylaşımda bulundu!

bishop

Dün akşam saatlerinde sizlere Eternal Fire ekibinin uzun süredir koç pozisyonunda görev yapan Timur “bishop” ŞENGÜL ile yollarını ayırdığını aktarmıştık. Eternal Fire CS:GO takımının kurulduğu günden bu yana koçluk görevini yapan bishop için Eternal Fire sözleşmenin karşılıklı anlaşma yoluyla bitirildiği bilgisini paylaşmıştı. Bu paylaşıma ek olarak ise koç bishop kendi hesapları üzerinden bir paylaşım gerçekleştirdi.

Timur “bishop” ŞENGÜL yaptığı paylaşımda ayrılık sebebine ve bunun nasıl gerçekleştiğine yer verdi. bishop yaptığı açıklamada Eternal Fire yönetiminin yeni sezon için kendisine farklı bir görev teklif ettiğini ancak bu görevde bulunmak istemediği için takım ile anlaşarak yola devam etmeme kararı verdiğini duyurdu. Takım ile ilgili güzel anılarına ve başarılarına da bu açıklamada yer veren bishop Major ve EPL slotunu alma konusundaki başarıları konusunda mutlu olduğunu söyledi. Geriye dönük bir pişmanlığı olmadığını ifade eden bishop takımın takipçileri ve destekçileri için de ellerinden gelen her şeyi yaptığını söyledi.

bishop çalışma arkadaşlarına teşekkür etti!

Bu açıklamanın yanında bishop takım arkadaşlarına teşekkür etmeyi de unutmadı. Başta woxic, xfl0ud olmak üzere bishop birlikte çalıştığı ve ter döktüğü Calyx, imor, XANTARES, asmos ve 1NCON gibi isimlere ayrı ayrı teşekkürlerini iletti.

Takımdaki her oyuncu benim için değerliydi fakat daha önce beraber çalıştığım ve yanyana oyun oynadığım @w0xic ve @xfl0udcsgo ‘e ayrı teşekkür etmek istiyorum.

Teşekkürlerini ilettiği mesajın devamında başarılı koç kariyerinin devamı hakkında ufak bilgiler de paylaştı. Önümüzdeki süreçte espor ile ilgili bir projede bulunup bulunmayacağı hakkında bir fikri olmadığını söyleyen bishop koçluk dışında danışmanlık tekliflerine açık olduğunu söyledi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive