Connect with us

Espor

Koleksiyonculara Müjde: PAX Sivir Geri Geliyor

Riot Games

Olmaz olmaz demeyin. PAX serisinin en değerli kostimlerinden PAX Sivir geri dönüyor. Kostüm kısa bir süreliğine erişilebilir olacak ve eski kostümden ayrı olarak Neo PAX Sivir olarak piyasaya çıkacak.

Oyunun en nadir kostümlerinden biri

Oyunda neredeyse hiç karşımıza çıkmayan kostüm serisi olan PAX toplam 3 kostümden oluşuyor. Bunlar PAX Sivir, PAX Jax ve PAX Twisted Fate. Bu kostümler 2009, 2010 ve 2011 yıllarında yapılan PAX Prime etkinliğiyle birlikte oyuna eklenmişti. O dönem çok az kişinin aldığı bu kostümler görünüş olarak çok da güzel olmasa da nadir oldukları için yıllar içinde inanılmaz şekilde değer kazandı. Bu kostümlerin internet üzerinden çok uçuk fiyatlara satılmaya çalışıldığı da bir başka gerçek.

Yeni kostüm Neo PAX Sivir olarak oyuncularla buluşacak

Eski kostümün anısını ve hatırasını bozmamak adına yeni gelecek kostüm Neo PAX Sivir olacak. Çok ufak değişiklikler geçiren kostüm eskisine epey benziyor. Neo PAX’la orijinal PAX kostümü arasındaki fark çok ufak.

Kostüm sınırlı bir süreliğine geliyor

Tabii ki böyle değerli ve eşsiz bir kostüm sınırlı bir zaman aralığında geliyor. Kostüm 31 Ağustos tarihiyle 8 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak. Bu 5 ay içerisinde kapan kapar. Eğer olmazsa önümüzdeki etkinliklere bakacağız.

Kostüm için 10 cevher gerekiyor

Neo PAX Sivir mağazada alıcılarını öylece bekleyen bir kostüm olmayacak. Bu kostümü elde edebilmek için toplam 10 adet cevher biriktirmeniz gerekiyor. Aynı Ruh Sömüren Vayne kostümü gibi. Bu da pamuk eller cebe anlamı taşıyor. Eğer bu kostümün hastasıysanız bizce kutu açmaya başlasanız iyi edersiniz.

PAX organisazyonu yıllar sonra geri geliyor

En son 2011’de düzenlenen PAX etkinliği 6 yıl sonra tekrardan geri geliyor. Riot Games’in açıklamasına göre organizasyon 1-4 Eylül tarihlerinde Washington’da gerçekleşecek. Bu organizasyona katılacak kişilere, Neo PAX Sivir kostümü ücretsiz olarak hediye edilecek. Şimdi orada olup PAX etkinliğine katılmak vardı…

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor