Connect with us

Espor

Kore espor medyasının önemli ismi Kenzi, Wolf transferini Playerbros’a yorumladı

Kore medyasından Kenzi, Wolf transferini değerlendirdi: “Hayranlar arasında bir endişe var” #PlayerbrosÖzel

Kore espor medyasının önemli isimlerinden Young Woo “Kenzi” Kim, Bahçeşehir SuperMassive‘in ses getiren transferi Wolf hakkındaki yorumlarını Playerbros ile paylaştı. Kore espor mecrası fomos.kr kadrosunda yer alan Kenzi, Wolf transferini doğru tercih olarak yorumladı.

Wolf’un Türkiye’ye gelmesiyle birlikte espor dünyasında da bir tartışma gündeme gelmişti. Üç kez Worlds’te kupa kaldırmayı başaran Wolf’un kariyeri için Türkiye iyi mi yoksa kötü mü olacak üzerine birçok tartışma yazıldı çizildi. Kenzi ise Wolf’un Türkiye tercihini doğru buluyor.

“Hayranlar arasında bir endişe var”

“Hayranlar arasında bir endişe olduğu doğru” diyerek sözlerine başlayan Kenzi, Wolf’un LPL, LCK, EU LCS, NA LCS ve LMS gibi dünyanın en iyi beş ligi varken Türkiye’yi tercih ettiğini belirtti. Wolf’un bu tercihini doğru bulduğunu söyleyen ünlü isim, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin rekabetçi bir lig olduğunun altını çizdi.

Bir diğer yandan Wolf hakkındaki yorumlarına net bir çizgi çeken Kenzi, ünlü oyuncunun takımı Bahçeşehir SuperMassive ile birlikte Worlds’e gitmesi durumunda, Wolf’un doğru bir tercih yapıp yapmadığını yeniden değerlendirebileceklerini söyledi.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor