Connect with us

Espor

Kreatif’e ayrılan 3 milyon dolarlık ödül havuzu 5 etkinlikle dağıtılacak

Fortnite’ın yaratıcılık yarışmaları kapsamında dağıtacağı 3 milyon dolarlık bütçe, 5 organizasyonla birlikte oyuncuların olacak.

Fortnite’ın yaratıcılık yarışmaları kapsamında dağıtacağı 3 milyon dolarlık bütçe, 5 organizasyonla birlikte oyuncuların olacak. Oyunun resmi internet sitesinden verilen bilgilere göre, Fortnite World Cup, 2019 yılı içinde rekabetçi oyunlara ayrılan 100.000.000 $ ödül havuzundan büyük bir pay alsa da bu ödüllerden faydalananlar Battle Royale oyuncularından ibaret olmayacak.

KAZANMAK İÇİN DAHA FAZLA İMKÂN

Beş etkinlik, beş farklı Kreatif mücadelesi, hepsi de topluluktaki içerik üreticilerinin eserleri.

Fortnite World Cup Kreatif Mücadeleleri için beş farklı etkinlik düzenlenecek ve bu etkinliklerin her biri yeni bir Kreatif oyunu üzerine odaklanacak. Buradan seçilen 15 katılımcı Fortnite World Cup Finallerindeki Kreatif yarışmasının son etabında Kreatif’e ayrılan 3.000.000 $ ödül havuzundan pay almak için kozlarını paylaşacak.

ELEME AŞAMASI

Fortnite World Cup Kreatif Finalleri’ne giden yol, 29 Nisan ile 7 Haziran arasında düzenlenecek beş etkinlikten geçiyor. Her hafta, en son belirlenmiş Kreatif Mücadelesi’nde maharetlerini gösterip çektiğin en iyi videoyu etkinliğe özel etiketle YouTube’da paylaşma şansın olacak. Özel Fortnite kaptanlarımız en beğendikleri başvuruları seçerek kazananları belirleyecek. Haftanın seçilerek kazanan oyuncuları Fortnite World Cup Kreatif Finalleri’ne katılmak üzere New York’a davet edilecek!

İlk Mücadelemizi Cizzorz inşa etti ve performansları o değerlendirecek. İlk Kreatif Mücadelesi ile ilgili güncel haberleri yakalamak için Fortnite’ın sosyal medya kanallarına göz atabilir ve Cizzorz’ı takip edebilirsiniz. Her hafta yeni bir Kreatif Mücadelesi belirlenecek ve beraberinde elemeleri geçerek Finallere yükselmek için yeni fırsatlar getirecek!

Etkinlik kurallarına bakmak için buraya tıkla.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor