Connect with us

Call of Duty

Kritik bir Black Ops Cold War hatası wall hack etkisi yaratıyor

Hatadan etkilenen oyuncunun saklanma şansı bulunmuyor.

Black Ops Cold War hatası

Oyuncular tarafından çokça şikayet edilen Black Ops Cold War hatası sayesinde rakibin konumunu engellerin ardından tespit edebilmek mümkün.

Hatırı sayılır bir oyuncu kitlesi tarafından aktif olarak oynanmaya devam eden Black Ops Cold War’da oyuncuların başı oldukça kritik bir hata ile dertte. Wall hack olarak bildiğimiz ve duvarların arkasından rakibin net bir biçimde görülmesini sağlayan hileye benzer bir etki yaratan oyun içi hata bir Reddit kullanıcısının paylaşımı sonrasında tüm netliği ile gözler önüne serildi.

The game gave me wall hacks against one player for an entire game from r/blackopscoldwar


Videoda da açıkça görüldüğü üzere oyuncu rakibinin isim etiketini tüm duvar ve engellerin ardından açıkça görmeye devam ediyor. Bu durumda rakibin haritanın herhangi bir yerinde saklanma şansı kalmıyor. Reddit üzerinden paylaşılmış olan video pek çok destek mesajı ve aynı durumu yaşadığını ifade eden oyuncu tarafından da gündeme taşınmış vaziyette. Bu kritik hatanın sıradaki güncelleme ile birlikte düzeltilmesi bekleniyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call of Duty