Connect with us

Espor

KRÜ Esports VALORANT Champions 2021 Yarı Final Aşamasına Yükseldi!

KRÜ Esports VALORANT Champions 2021 Turnuvasında FNATIC’i yenmeyi başardı!

krü esports valorant champions 2021 yarı final

Yılın son resmi VALORANT turnuvası VALORANT Champions 2021 tüm hızıyla devam ediyor. Turnuvada çeyrek final aşaması sona erdi ve yarı finalistler belli oldu. Son yarı finalistin belirleneceği maç sonunda gerçekleşti ve KRÜ Esports, son yarı finalist olarak çeyrek final aşamasından başarıyla çıktı.

Yarı final karşılaşması EMEA bölgesinin gözde ismi FNATIC ve LATAM bölgesinden KRÜ Esports arasında gerçekleşti. Kazanan takım yarı final aşamasına adını yazdıracaktı. FNATIC takımından büyük bir sonuç bekleniyordu ancak KRÜ Esports, rakibini yenmeyi başararak FNATIC’i eledi. İşte karşılaşmanın özeti:

Haven 15-13 (KRÜ Esports Galibiyeti)

Karşılaşmanın ilk haritası KRÜ tarafından seçilen Haven oldu. FNATIC ilk yarıda rakibni zorlayarak yarıyı 8-4‘lük skorla önde kapattı. İkinci yarıda ise KRÜ Esports oldukça başarılı bir performans sergiledi ve rakibine sadece 4 raunt kaybetti. Durum 12-12‘ye geldi ve uzatma oynandı. KRÜ Esports rakibini 15-13 yenerek ilk haritanın galibi oldu. Böylece genel skor 1-0 oldu.

Icebox 13-6 (FNATIC Galibiyeti)

Karşılaşmanın ikinci haritası FNATIC tarafından seçilen Icebox oldu. Icebox’ın ilk yarısında FNATIC ciddi üstünlük sergiledi ve 10-2’lik skorla yarıyı kapattı. KRÜ Esports ikinci yarıda biraz daha açılsa da 6.raundundan daha fazlasını alamadı ve FNATIC 13-6‘lık skorla haritanın galibi oldu. Böylece genel skor 1-1 oldu.

Split 13-8 (KRÜ Esports)

Karşılaşmanın belirleyici haritası Split oldu. KRÜ Esports, ilk yarıda daha baskın bir oyun sergiledi ve yarıyı 7-5 kapatmayı başardı. İkinci yarıda FNATIC sadece 3 raunt kazanabildi ve böylece KRÜ Esports 13-8‘lik skorla haritayı kazandı. Böylece genel skor 2-1 oldu ve KRÜ Esports, rakibi FNATIC’I elemiş oldu.

KRÜ Esports VALORANT Champions 2021 Yarı Finallerinde!

KRÜ Esports VALORANT Champions 2021 yarı finallerinde 11 Aralık 2021 tarihinde Gambit Esports ile yarı final mücadelesi verecek. Turnuvanın maç tablosuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor