Connect with us

LoL

KT-RNG maçı ardından sadece 2 kişi Kim Alır’ı doğru tahmin etti

Bugün itibarıyla Kim Alır’da sadece 2 kişi tam puan sahibi.

Worlds 2018 çeyrek final maçları birinci gününde yapılan kt Rolster ve Invictus Gaming maçları ardından Kim Alır ilk gün sonuçları belirlendi. Buna göre toplam oyuncu sayısının %0.0’ına tekabül eden 2 kişi Baron Nashor seviyesine çıkmayı başarırken oyuncuların toplam başarı puanları 74’e yükseldi.

Sıra Küme Oyuncu sayısı Oyuncu yüzdesi Gereken puan
1 Baron Nashor 2 %0,0 74
2 Ejderha 49 %0,0013 69
3 Mavi Gözcü 1.684 %0,044 60

Çeyrek final birinci gününde ilk karşılaşma 07:00’de kt Rolster ile Invictus Gaming karşılaştı. Berabere giden skorların ardından son maçta galip eden Invictus Gaming, kt Rolster’ı eleyerek bir sonraki aşamaya geçmeye hak kazandı. Aynı şekilde Royal Never Give Up ile G2 Esports karşılaşmalarında da aynı durum yaşandı ve G2 Esports galibiyet elde etti.

İlginizi çekebilir: 2018 Sezonu ödülleri nihayet açıklandı!

Böylece bu iki karşılaşma da dahil şu ana kadar 80 milyondan fazla oyuncunun oynadığı League of Legends’ta sadece 2 kişi bütün sonuçları doğru bildi. Bu da şu anda League of Legends tarafından verilecek olan büyük ödüle sadece 2 kişinin sahip olabileceği anlamına geliyor. Tabii önce geri kalan bütün maçları da doğru tahmin etmeleri gerekiyor.

Peki bütün Kim Alır ödülleri nelerdir?

Kim Alır Poro Simgeleri

İki yeni poro simgesini kap! Kim Alır grup aşaması görevini tamamladıktan sonra 2018 katılım simgesini açacaksın. Kim Alır boyunca en az 34 puan toplarsan, Dünya Şampiyonası Kim Alır Büyücü Poro Sihirdar Simgesi’ni de açacaksın.

Dünya Şampiyonası Sembolleri

Eleme aşaması görevini tamamladığında 10 Şampiyona Sembolü de senin olacak. Bu sembolleri kullanarak oyun içi ganimetlere sahip olabileceksin.

İlginizi çekebilir: Riot Games sezon sonu hakkında merak edilenleri cevapladı

Ebedi Kostümler

Eğer harika bir başarı göstererek bütün tahminlerini tutturursan beş ebedi kostümle ödüllendirileceksin: Pulsefire Ezreal,Elementalist Lux, Çelik İntikam Miss Fortune, DJ Sona ve Ruh Bekçisi Udyr.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


LoL