Connect with us

Espor

KT Rolster Aiming, Jhin’in dördüncü vuruşu ile Baron’u çaldı!

KT Aiming, bir imkansızı başararak Jhin ultisi ile etten duvarı geçti ve Baron’u çalmayı başardı.

KT Rolster Aiming Jhin

KT Rolster ve Afreeca Freecs arasında oynanan LCK serisinde, Saldırı Gücü Taşıyıcısı Aiming, günün üçüncü maçında neredeyse imkansız bir Baron çaldı.

Oyunun 45. dakikasında, her iki League of Legends ekibi de öldürmelerin, altının ve kulelerin neredeyse eşit olduğu sağlam bir savaşa kilitlendi. Afreeca, Baron‘u keserkerken, KT çalmayı denemek için Baron çukurunun etrafında beklemeye başladı.

Ancak KT’nin konumu doğru bir savaş için pek ideal değildi . Baronu çalmanın tek yolu Malrang’dan bir çarp denemesi veya Jhin’in ultisinin mükemmel bir vuruşuydu. Baronun canı gittikçe azaldıkça Aiming, Jhin’in Son Perde yeteneğini etkinleştirdi. AF’nin, Jhin’in atışını bloklamak için etten duvar örmesine rağmen KT Aiming, ultisinin 4. vuruşu ile Baronu çalmayı başardı.

Hem Nick “LS” De Cesare hem de Brendan Valdes, kahkahalara boğulmadan önce gördükleri şeye şaşkınlıkla bağırdılar. Afreeca’nın “toplu başarısızlığı” nedeniyle rutin bir Baron denemesi başarısızlıkla sonuçlandı. AF, rakiplerinin elde ettiği Baron güçlendirmesi ve Alev Ejderi Ruhu ile uğraşmak zorunda kaldı. Neyse ki Afreeca, altı dakika sonra galibiyetle uzanmayı başardı.

Afreeca ayrıca 2020 LCK Summer Split playoff’larında yerini aldı. 26 Ağustos Çarşamba günü ilk turda oynayacaklar.

Genç yıldız cNed, BBL Esports’tan ayrılması hakkında açıklama yaptı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor