Connect with us

Espor

KT Rolster eski SKT ormancısı Blank ile anlaştı!

LCK’in veteran oyuncusu evine dönüyor.

Blank

KT Rolster usta ormancı Blank‘i kadrosuna eklediğini açıkladı.

Blank, son iki sezonu Japonya’da LJL‘den Sengoku Gaming için oynayarak geçirdi.Kore sahnesine geri dönmesi oyuncu için bir tür eve dönüş gibi hissettiriyor.

KT Rolster‘a katılmak, Blank‘ın iki yıldan uzun bir süredir LCK‘deki ilk mücadelesi olacak. Eski dünya şampiyonu, 2018 sezonunun ardından SK Telecom T1‘den ayrıldıktan sonra Kore’den ayrıldı. SKT ile dört tam sezon geçirdi ve bu süreçte iki Dünya Şampiyonası kazandı. Şimdi, eski ekibinin en tarihi rakibinin 2021 kadrosuna girmeye hazırlanıyor.

KT Rolster son senelerin en zayıf sezonlarından birini yaşıyor. Takım LCK‘i altıncı bitirdikten sonra LCK Summer Split playofflarına katılamadı. 2020’de tam 100 oyun oynadıktan sonra, KT Rolster sadece yüzde 46’lık bir galibiyet yüzdesi ile yılı tamamladı.

Bu sonuçları göz önünde bulunduran KT, gelecek sezon öncesinde kadrosunu yeniden oluşturmak için bilinçli bir çaba göstermeye başladı. Blank‘ten önce de eski DRX üst koridor oyuncusu Doran‘ın ara sezonun başlarında takıma katılması ile haritanın üst tarafında bulunan sorunlar çözülmeye çalışıyor.

Xbox Cyberpunk 2077 satın alan herkes için ödeme politikalarını genişletiyor!

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor