Connect with us

LoL

KT Rolster yeni ormancı ve nişancısıyla kadrosunu tamamladı

KT Rolster kadrosunu tamamladı. İşte SnowFlower’ın alt koridordaki yeni partneri.

KT Rolster, SnowFlower, UmTi, Gango

KT Rolster kadrosunu tamamladı. Ekip yeni ormancısını ve nişancısını bugün açıkladı. İşte SnowFlower’ın alt koridordaki partneri ve yeni ormancı.

Gün içerisinde gelen bir haber ile KT Rolster’ın son transferleri de açıklandı. Ekip nişancı pozisyonu için Byun “Gango” Se-hoon’ı transfer ederken, orman rolüne Eom “UmTi” Seong-hyeon’u aldı. Bu transferler ile KT Rolster kadrosunu tamamlamış oldu.

Gango profesyonel esporculuk kariyerine 2014’de Samsung White takımında yedek nişancı olarak başladı. 1997 doğumlu olan genç isim, 2018’e kadar sadece Çin takımlarında oynadı. Ancak 2018 yılında Japon takımı USG’ye transfer oldu ve kariyerine bir Japon takımında devam etti. Son olarak KT Rolster’a transfer olan nişancı, kariyerinde 3 farklı Asya ülkesinde forma giymiş olacak. Ayrıca genç isim kariyeri başladıktan sonra 4 yıl boyunca Skatch nickname’ini kullanmıştı. Oyuncu daha sonra bunu Gango olarak değiştirdi. Gango’yu bu sene SnowFlower ile birlikte KT Rolster alt koridorunda izleyeceğiz.

Ekip ormancı rolüne espor kariyerine 2017 yılında başlayan ve Jin Air Green Wings forması giyen UmTi’yi transfer etti. 1999 doğumlu olan UmTi, kariyerine 2 yıl önce başladı ve League of Legends arenasının genç yeteneklerinden biri. Takımıyla beraber LCK’de mücadele eden genç isim her ne kadar yetenekli de olsa, takımıyla beraber bir başarı yakalayamadı. Ayrıca UmTi ve SnowFlower 2017 yılında Jin Air Green Wings forması altında takım arkadaşıydılar.

UmTi Lee Sin oynarsa!

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL