Connect with us

Espor

KT Rush: “Şimdi Lee Sin seçmek için korkmuş olsaydım…”

KT Rolster oyuncusu Rush, şaşırtan Lee Sin seçimi hakkında konuştu.

KT Rolster’ın ormancısı Rush, takımının Afreeca Freecs ile oynadığı karşılaşmada yaptığı seçim ile çok konuşuldu. Son dönemde görmeye alışık olmadığımız ormancılardan biri olan Lee Sin’i seçen Koreli oyuncu, karşılaşma sonrasında oldukça önemli açıklamalarda bulundu.

2 maç üzerinden oynanan serinin ilk karşılaşmasında Sejuani alarak 1/3/6 gibi bir istatistik tutturan oyuncu, serinin ikinci karşılaşmasında Lee Sin seçerek herkesi şaşırtmıştı. Rush gibi kaliteli bir oyuncunun, yeni güncellemelerin ardından metada kendine yer bulamayan Lee Sin ile profesyonel bir karşılaşmaya çıkması KR Rolster – Afreeca Freecs karşılaşmasını ayrı bir yere koyuyordu.

0/0/8

Karşılaşmanın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen KT Rolster, bu karşılaşmada kritik takım savaşlarına yer vermedi ve rakibini baskın oyunuyla geçmeyi başardı. Takımının neredeyse 20,000 altın fark attığı karşılaşmada 0/0/8 oynayan Rush, karşılaşma sonunda yaptığı açıklamada şimdi Lee Sin seçmek için korkması durumunda bir daha asla cesaret edemeyeceğini belirtti.

Rush’ın karşılaşma sonundaki Insec oyunu

“Şimdi Lee Sin seçmek için korkmuş olsaydım…”

İkinci karşılaşmada bütün üst seviye ormancıların yasaklandığını belirten Rush, “Eğer şimdi Lee Sin seçmek için korkmuş olsaydım, bir daha asla cesaret edemeyebilirdim” diye düşündüğünü ve hemen ardından Lee Sin seçimini yaptığını söyledi.

Rush’ın Lee Sin seçtiği karşılaşmanın özeti

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor