Connect with us

Espor

KT Smeb’den Önemli Açıklamalar

2017 LCK Yaz Mevsimi’ni birinci sırada sürdüren kt Rolster’ın üst koridor oyuncusu Kyungho “Smeb” Song’dan önemli açıklamalar geldi.

Lig aşamasında son olarak Longzhu Gaming’i çok da zorlanmadan 2-0 geçen takımının önemli bir parçası olan Smeb, seriye damgasını vurmuştu. İlk maçtaki Renekton seçimiyle oyunun kısa sürmesinde ön plana çıkan oyuncu, ikinci maçtaki Maokai oyunuyla da takımını sırtlayan isim olarak haftaya damgasını vurdu.

Smeb Longzhu’ya Nefes Aldırmadı

Maç sonrası Inven Global’a değerli açıklamalarda bulunan 22 yaşındaki Güney Koreli oyuncu, LZ maçına oldukça iyi hazırlanmalarına rağmen endişeli olduklarını çünkü LZ’nin son zamanlarda iyi bir ivme yakaladığını belirtti. Özellikle ikinci oyundaki performansıyla maçın kaderini belirleyen Smeb, Rift Rivals’den döndükten sonra takım olarak tüm odaklarını geriye kalan maçlara verdiğini söyledi. Normal sezondaki son maçları olan SK Telecom T1 serisi hakkında ise; her zaman olduğu gibi ellerinden geleni yapacaklarını ve hazır olacaklarını belirtirken, SKT T1’e karşı önceki seriyi kaybetmelerine rağmen o maçta bile çok iyi oynadıklarını, bu yüzden gelecek maça daha iyi hazırlanıp rahat bir oyun sergilemeye çalışacaklarını söyledi.

Renekton 6. seviyeden sonra dehşet saçıyor!

Renekton’un kısa bir süre metadan kaybolduktan sonra tekrar geri dönüşü hakkındaki soruya ise, Renekton yakın zamanda popüler olmasa da, 6. seviyeden sonra dehşet saçan bir şampiyon olarak kaldığı için hala iyi bir şampiyon olduğunu düşünüyor. Son olarak takım koçlarının maçlara çok iyi hazırlandığını ve iletişimlerinin oldukça kuvvetli olduğunu söyleyen Smeb, son karşılaşmaları olan SKT T1 maçı için ellerinden geleni yapacaklarını, bu konuda taraftarlarının endişelenmemesini belirtti.

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor