Connect with us

Espor

Kulüpler Birliği, Avrupa Ligleri Semineri’nde Türkiye’yi temsil edecek

Kulüpler Birliği, Avrupa Ligleri Semineri’nde Türkiye’yi temsil edecek.

Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleşecek olan European Leagues Seminar/Avrupa Ligleri Semineri’nde Türkiye de yer alacak. 18 Ekim’de gerçekleşecek olan etkinliğin nihai gündeminde espor da kendine yer buluyor. Melek Balgün‘ün açılışını yapacağı bu organizasyon, espor ve futbol liglerini konu edinecek.

Giriş bölümünün ardından uluslararası alanda espor perspektifinin anlatılmasıyla devam edecek olan bu etkinlikte, Alman futbol ligi Bundesliga’nın espordaki stratejik konumundan bahsedilecek. Bu bölümün ardından Avusturya, Belçika, Fransa, Hollanda, Polonya liglerinden temsilciler eşliğinde espor konuşulacak. Etkinliğin sonlarındaysa LaLiga ve eDivisie özelinde espor gündeme getirilecek ve dünyanın birçok bölgesinden lig temsilcilerinin katılacağı son oturum ile etkinlik noktalanacak.

Türkiye’yi temsilen Kulüpler Birliği de orada olacak

Dünyanın birçok bölgesinden birçok önemli ismi ağırlayacak olan Avrupa Ligleri Semineri’nde Türkiye adına Kulüpler Birliği’ni göreceğiz. Kısa sayılabilecek bir süre önce kurulan ve faaliyetlerine başlayan Kulüpler Birliği, Avrupa Ligleri Semineri ile hem bilgisine bilgi katacak hem de yurt dışında Türk esporunun sesi olacak gibi görünüyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor