Connect with us

Espor

Kumiho Gaming oyuncularının mental sağlığını da önemsiyor

Kumiho Gaming (@kumihogg) Psikolog Memduh Kocadağ ile anlaşmaya vardı!

Kumiho Gaming

Kumiho Gaming daha önce Türk organizasyonlarda görülmemiş bir takım yapısı inşa ediyor. Başarılı organizasyon attığı cesur adımlarla ekosisteme öncülük etmeye devam ediyor.

 

Kumiho Gaming hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde bir diyetisyen ve bir fizyoterapist’i takım bünyesine dahil etmişti. Son olarak oyuncularını mental açıdan da düşünen ekip bir psikolog ile çalışacaklarını duyurdu.

 

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Psikolog Memduh Kocadağ ile anlaşmaya varıldığı paylaşıldı. Anlaşma ”Tilkiler çocukluklarına dönüyor!” mottosuyla duyuruldu. Yapılan paylaşımda oyuncuların psikolojilerinin önemsenmesi sebebiyle bir psikolog danışmanlığında çalışılacağı belirtildi.

 

”Tilkiler çocukluklarına dönüyor! Oyuncularımızın psikolojilerini önemseyerek bundan sonra takım bünyesinde danışman olarak çalışması üzerine, Psikolog Memduh Kocadağ ile anlaşmaya vardık.”

 

Kumiho Gaming oyuncularına sağladığı imkanlar konusunda sınır tanımıyor. Türkiye espor ekosisteminde daha önce görülmemiş bu kadro yapısının tüm kulüplerimize rehberlik etmesini diliyoruz!

 

https://twitter.com/kumihogg/status/1371890207994343429?s=20

 

eMilli Takım eEuro2021 ön elemelerinde ilk devreyi ikinci olarak tamamladı

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor