Connect with us

Espor

Kupa Vestel PUBG Mobile turnuva kayıtları devam ediyor!

Kupa Vestel PUBG Mobile turnuva kayıtları devam ediyor! @Vestel

Vestel, sporun Türkiye’de her alanını desteklemeye ve gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor. Dünyada Espor’a yönelik artan ilgi ve geniş izleyici kitlesi Türkiye’de de etkisini gösteriyor. Bu doğrultuda 2020 yılında bir ilki hayata geçirerek Kupa Vestel Turnuvası’nı başlatan Vestel’in bu alandaki projelerine yoğun ilgi gösteriliyor.

Kupa Vestel’in ilki geçen Haziran ayında düzenlenmiş, ardından devam eden turnuvalar ile Espor severlere büyük heyecan yaşatılmıştı. Kasım ayında da iki turnuvayı hayata geçiren Vestel, bu kez ilk Türk yapımı MMOFPS oyunu Zula ve PUBG Mobile turnuvası hem Espor oyuncularına hem de Espor izleyicilerine heyecan yaşatacak.

Toplamda 5.000 TL’lik ödül havuzuna sahip olan Kupa Vestel PUBG Mobile turnuvasının kayıtları 19 Aralık 23:59’a kadar devam ediyor. Bu nefes kesen mücadelede yerinizi almak için www.kupavestel.com/pubg-mobile-2 adresini ziyaret edebilirsiniz. Kupa Vestel PUBG Mobile turnuvasının Yarı Final ve Final heyecanı Kupa Vestel Twitch kanalından canlı olarak izlenebilecek.

Kupa Vestel hakkında detaylı bilgi ve katılım için www.kupavestel.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor