Connect with us

Espor

Kürşad “Regarnur” Demirer sunuculuk kariyerine veda etti

Kürşad “Regarnur” Demirer, espor sunuculuğu kariyerine veda etti.

Kürşad "Regarnur" Demirer sunuculuk kariyerine veda etti

29 Mayıs Pazar günü oynanan MSI 2022 finalinde şampiyonluğa Royal Never Give Up ekibinin ulaşmasının ardından League of Legends esporunu sevenleri üzen bir duyuru gerçekleştirildi. 2014 yılından beri sunuculuk yapan Kürşad “Regarnur” Demirer, sunuculuk kariyerine veda etti.

MSI 2022 final programını sonlandırırken Demirer, “Son olarak bu da benim Riot Games Turkish bünyesinde anlattığım son League of Legends karşılaşmasıydı. Seneler boyunca bana gösterdiğiniz güzel duygular için çok  çok teşekkür ederim. Çok emin ellerde olduğunu da düşünüyorum. Bundan sonra aynı keyifle sizlerle beraber kamera karşısında izlemeye devam edeceğim.” sözleri ile League of Legends sevenlere veda etmiş oldu.

Regarnur: “2014’ten beri sürdürdüğüm sunuculuğu bırakıyorum”

Espor dünyasının sevilen isimlerinden biri olan Kürşad “Regarnur” Demirer canlı yayında veda etmesinin ardından aynı günün akşam saatlerinde Twitter hesabı üzerinden düşüncelerini paylaştı.

Yıllardır işinin doğru kelimeleri bulmak ve kullanmak olduğunu söyleyen Demirer, bu mesajı nasıl yazacağını bilemediğini dile getirerek başladı. 29 Mayıs Pazar gününden itibaren 2014’ten beri sürdürdüğü sunuculuğu bıraktığını belirten Kürşad “Regarnur” Demirer, “Her anından aşırı zevk aldım ve tadını çıkardım. Hangi maç olduğundan bağımsız olarak hazırlık yapmaya, sizlerin espora gösterdiği ilgiye layık sunumlar yapmaya gayret ettim. Hatalarım çokça olmuştur. Son kez affola.” sözleri ile veda etti.

Demirer açıklamasının devamında devamında her şeyin bittiğini ve  önemli olanın geçmişte olanları keyifle anmak olduğunu ifade ederken, yaşadığı sunuculuk serüveni hakkında “Sabah 5:30’da uyandırdıklarım, belki de ilk kez duyduğunuz kelimeleri kullandığım, şampiyonlukların arka plan sesi olduğum, etkinliklerde veya sokakta bile karşılaştığımızda gördüğüm tarifsiz ilgi, bunlar hayatımın geri kalanında benimle kalacak çok özel anılar olacak.” şeklinde konuştu.

“Bundan sonrası benim için yeni bir macera”

Regarnur yayınladığı açıklamada kişisel olarak gelecek planlarından da bahsetti. Açıklamada belirtilene göre espor ve Gaming sektöründe görev almaya devam edecek olan Demirer, kariyerinin geri kalan bölümüne Red Bull Türkiye bünyesinde Head of Gaming Marketing pozisyonunda devam edeceğini belirtti.

Demirer, kurumsal tarafta ilerlemek hakkında aldığı karar hakkında ise “Riot bünyesinde maç anlattığım sürede de kurumsal bir görevim vardı ve şu anda oraya dönmenin benim için daha doğru olacağını düşünüyorum. Mutlu olmak herkes için farklı şekillerde tezahür ediyor ve ben sizin hiç beklemediğim ilgisi ve teveccühüyle son 8 yılda inanılmaz hatıralar edindim. Bundan sonrası benim için yeni bir macera.” şeklinde konuştu.

Açıklamasının sonunda “Tek tek isim vererek minnetimi belirtmeyeyim, bende etkisi büyük olan insanları atlamaktan korkuyorum. Zaten siz kendinizi biliyorsunuz. Bu sefer gerçekten ‘Regarnur over and out’…” sözlerini dile getiren Regarnur, elektronik spor sunuculuğu kariyerine veda etti.


İlginizi Çekebilir:

Fenerbahçe Espor Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi kadrosu tamamlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor