Connect with us

Espor

L1NK ACEND VALORANT kadrosuna katıldı!

Team Liquid oyuncusu L1NK, cNed’li ACEND ekibine katıldı!

l1nk

EMEA bölgesinin Last Chance Qualifier maçlarına sayılı günler kala başarılı oyuncumuz cNed’in de kadrosunda yer aldığı ACNED ekibinden bir transfer hareketliliği gerçekleşti. 23 yaşındaki İngiltereli oyuncu Travis “L1NK” Mendoza Liquid ekibinden ACEND’e transfer olarak LCQ’da kendine yer bulmuş oldu.

2020 Ağustos ayında Team Liquid kadrosuna katılan L1NK bu süreçte Liquid ile VCT Masters 2021 ve 2022 başta olmak üzere önemli karşılaşmalara çıkmış ve başarılar elde etmişti. 2022 Haziran ayında Liquid kadrosunda inaktif duruma geçen L1NK bugün yapılan açıklama ile ACEND kadrosuna katıldığını duyurdu. Böylece ACEND kadrosundan ayrılan zeek’in yerine gelen oyuncu da açıklanmış oldu.

L1NK’in eski takımı Team Liquid oyuncunun ayrılışı ile ilgili sosyal medya hesaplarından bir veda ve teşekkür mesajı paylaştı. “İlk günden itibaren bütün skorlar, clutchlar, kahkahalar için teşekkürler”

L1NK transferi için oyuncunun yeni takımı ACEND tarafından da bir hoş geldin mesajı paylaşıldı.

Kel güçlendirmesi aktive edildi, ACEND VALORANT LCQ kadrosunun son üyesi L1NK’e hoş geldin derken bize katılın” şeklinde paylaşılan gönderide oyuncunun VALORANT’taki başarılı anlarına yer verildi. Takımın ve oyuncunun hayranları bu transfer hakkında umutlu olduklarını ve oyuncunun ACEND ekibine LCQ maçlarında önemli bir katkı sağlayacağını yorumlar kısmında belirtti. Bizler de cNed’in yeni takım arkadaşı L1NK’e ve ACEND’e karşılaşmalarında başarılar diliyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor