Connect with us

Espor

SK Telecom T1’da İşler İstenildiği Gibi Gitmiyor

Geçtiğimiz yılki Worlds‘te finale oynayan SK Telecom T1‘da işler istenildiği gibi gitmiyor. League of Legends’ın resmi Kore ligi LCK bünyesinde mücadele eden takım, bir türlü istediği sonuçlara ulaşamadı. Oynadığı beş karşılaşmanın, dördünden yenilgiyle ayrılan dünya devinin, bu sorunu nasıl çözeceği merak konusu oldu.

Ligin ilk haftasında aldığı galibiyetin ardından oynadığı beş karşılaşmada da kaybeden SKT, geniş kadrosunda yaptığı rotasyonlar ile de yenilgiye çözüm üretemiyor. Vadi’de yer aldığı her sezonda zirveye oynayan SKT, lig aşamasında çok iyi oynamasa da play-off ve Worlds dönemlerindeki etkin oyunuyla dikkat çekiyordu. Şimdilerde ligte tutunabilecek kadar iyi bir oyun ortaya koyamayan takım için soru işaretleri yükselmeye devam ediyor.

Worlds’te 2. Olmuşlardı

LCK’de lig aşamasını ikinci sırada tamamlayan SKT, Worlds’te de adeta bir gelenek haline getirdiği final sahnesine de çıkmıştı. Finalde adeta Samsung Galaxy duvarına toslayan takım, Dünya Şampiyonu unvanını koruyamayarak ikinci sırada sezonu kapatmıştı.

LCK 2018’in ilk haftasında ROX Tigers’ı 2-1 ile geçen SKT, bu karşılaşmanın ardından oynadığı Jin Air Green Wings, KT Rolsters, Kingzone DragonX ve MVP karşılaşmalarında gülen taraf olamadı.

İlginizi Çekebilir: Faker mı, Kara Alistar mı?

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor