Connect with us

Espor

LCK 2018: SKT T1 Uyanışı Ormancı Wolf’ta Buldu

skt t1 ormancı wolf

Kore’nin resmi espor ligi LCK ilk hafta karşılaşmaları ile başladı! League of Legends sahnesinin önde gelen takımlarından SK Telecom T1’ın da stratejik bir hamle ile galibiyete uzandığı ilk karşılaşmalarda en çok konuşulan durum Wolf’un durumuydu.

Rotasyonun en sık yaşandığı liglerden biri olarak öne çıkan LCK’de, SK Telecom T1’ın ROX Tigers karşısındaki ilk beşi Untara, Blank, Faker, Bang ve Effort olarak vadidekini yerini almıştı. Öte yandan bu karşılaşmaya Linderang, Mightybear, Kuzan, Sangyoon ve Key ile başlayan ROX için ilk maçta istenilen oyun ortaya konulamadı ve takım ilk karşılaşmada rakibine boyun eğerek seriye 1-0 geride başladı.

İkinci karşılaşmaya orman rolünde bir değişiklik yaparak başlayan ROX, Mightybear’ın yerine Seonghwan‘ı oyuna dahil etti. Bu karşılaşmada Kha’Zix ile oynayan Senghwan, üst koridora Camille seçen Linderang ile birlikte takımının itici kuvveti oldu ve seride durumu 1-1’e getirmeyi başardı.

SKT T1 Wolf ile Daha Diri!

Serinin asıl öne çıkan durumuysa üçüncü karşılaşmada yaşandı. İkinci karşılaşmadaki yenilginin ardından kadrosunda değişikliğe gitmeyi planlayan SKT, fazla beklenmeyen bir hamleyle yedek destek oyuncusu Wolf’u ormancı rolünde oyuna sürdü. Serinin üçüncü karşılaşmasında takım olarak çok daha diri bir görüntü çizen takım, gayet ezici bir oyunla seriyi kazamayı başardı.

İlginizi Çekebilir: Faker’ın En İyi Oyunları

Wolf’un oynadığı karşılaşmanın istatistikleri hemen aşağıda yer alıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor