Connect with us

Espor

LCK’de Playoff’lara yaklaşılırken SKT ekibinde roller oturmuş değil

Playoff potasında istediği yeri elde edemeyen SKT T1’de kadro istikrarsızlığı devam ediyor.

LCK Playoff yaklaşılırken SKT ekibinde roller oturmuş değil

Playoff potasında istediği yeri elde edemeyen SKT T1’de kadro istikrarsızlığı devam ediyor. Sezon başında efsane koçu kkOma ile yollarını ayırarak son dünya şampiyonu DWG’nin koçları Daeny ve Zefa’yı kadrosuna katan T1’de beklentiler yükselmişti. LCK’de en geniş rotasyona sahip olan iki başarılı koç, bir türlü kadro dengesini oturtamadı.

Lig başında üst koridorda geçen mevsim iyi performans gösteren Canna bulunuyorken lig ortalarından itibaren Zeus formayı kapmış gözüküyor. Nişancı pozisyonundaki iki oyuncusunun da harika performans göstermesi koçları tercih yapmakta zorluyor. Son haftada oynanan BRO ve KT Rolster maçlarında hem Gumayusi hem de Teddy tercih edildi.

Ormancı rotasyonu ise Oner ile Ellim arasında gidip geliyor. Ormancı-orta koridor uyumu sağlanamadığı takdirde Oner yerine Ellim forma şansı bulabiliyor. Orta koridorda ise şuana kadar oynanan toplam on dört karşılaşmada Clozer dokuz maçta forma giyerken, Faker beş maçta sahne alabildi. Takımın en istikrarlı oyuncusu ise yeni transfer Keria. Geçen sezon beklenen çıkışı gösteremeyen Effort, Sandbox’a transfer olarak yerini DRX’in parlayan yeteneği Keria’ya bırakmıştı.


İlginizi Çekebilir:

Razer Gold Turkey Nimo Heroes turnuvasını duyurdu!

2 Yorum

2 Comments

  1. Pingback: Istan Bulls Esports Club Valorant sahnesine giriş yaptı

  2. Pingback: Istan Bulls Esports Club Valorant sahnesine giriş yaptı - E-spor Adresi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor