Connect with us

Espor

LCQ EMEA Eşleşmeleri belli oldu!

.@BBL_esports ve cNed’in de yer alacağı LCQ EMEA eşleşmeleri belli oldu!

LCQ EMEA

VALORANT topluluğunun İstanbul’da yapılacak olan VALORANT Champions için gün saydığı şu günlerde takımlar ise Champions için mümkün olan son biletleri kapmak için çabalıyor. Her bölgeden son birer takım (Güney Amerika 2) İstanbul bileti kapmaya çalışırken EMEA bölgesinde ise LCQ heyecanı özellikle biz Türk hayranlar için ayrı bir anlam ifade ediyor. Ülkemizi temsilen BBL Esports’un katılacağı ve Acend forması ile cNed’i göreceğimiz LCQ EMEA için takımlar geçtiğimiz haftalarda belli olmuştu. Bugün ise VALORANT EMEA resmi hesapları üzerinden EMEA bölgesi LCQ karşılaşmaları için ilk eşleşmeler paylaşıldı.

7 Ağustos ve 14 Ağustos arasında oynanacak Last Chance Qualifier’ı yani “Son Şans Elemeleri”ni galip olarak tamamlayan ekip bu bölgeden İstanbul’da oynanacak VALORANT Champions’a adını yazdıran son ekip olacak. LCQ EMEA’yı galip tamamlayan ekibin de Champions takımlarının arasına katılması ile Champions’da mücadele edecek EMEA takımlarının sayısı 3 olacak.

Last Chance Qualifier ilk karşılaşmalarda temsilcimiz BBL Esports, kadrosunda CS:GO döneminin efsane oyuncularından ScreaM’in de yer aldığı Team Liquid ile karşılaşacak. Diğer bir temsilcimiz cNed’in yer aldığı Acend ekibi ise M3 Champions ile karşı karşıya gelecek. Bütün eşleşmeler ise şu şekilde olacak:

  • G2 Esports – OG LDN UTD
  • BBL Esports – Team Liquid
  • M3 Champions – Acend
  • Guild Esports – Natus Vincere

Temsilcilerimize turnuvada başarılar dileriz. Playerbros olarak gelişmeleri sizlere anbean aktarıyor olacağız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor