Connect with us

LoL

League of Legends 10.3 yamasından ilk bilgiler!

Akali’ye nerf, Yuumi’ye buff!

10.3

10.2 yaması çıkalı henüz birkaç gün olması rağmen LoL’ün geliştirici lideri Mark “Scruffy” Yetter 10.3 yaması ile ilgili bazı bilgiler verdi.

Akali’nin Q’su artık daha fazla enerji harcayacak. W’su sürekli sabit hareket hızı vermek yerine azalarak biten bir hareket hızı sağlayacak. R’si artık sadece şampiyonlara atılabilecek, boşluğa kullanamayacağız. Akali’de yapılan bu değişiklikler şampiyonun hızını düşürdü. Ayrıca Q’sunun enerjisinin artması nedeniyle artık daha az hasar çıkarmasına neden oldu. Çünkü çok enerji harcadığı için barımız tam doluyken bitene kadar geçen zamanda daha az Q atabileceğiz.

Mark Yetter bu değişikliklerin özellikle profesyonel arenada kahramanı counterlayabilmek adına yaptıklarını söyledi. Düşük elodaki oyuncuların bazı sorunlar yaşayacağının farkında olduklarını ve eğer profesyonel alanda umduklarına ulaşırlarsa şampiyonu bazı güçlendirmelerle tekrar herkesin oynayabileceği düzeye çıkarmayı hedeflediklerini belirtti.

Ayrıca Yuumi’nin Q’su güçlendirilecek ve Senna artık yanında minyon ölünce ruh düşmeyecek, sadece takım arkadaşı öldürürse ruh düşebilecek.

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL