Connect with us

Espor

League of Legends’ta 4 günde kaç kule yıkıldı?

League of Legends’ta 4 günde kaç kule yıkıldı, tahmin edebiliyor musunuz?

League of Legends istatistikleriyle adeta büyüleyen bir yapım. Milyonlarca oyuncuya ulaşan bu oyunda 4 günde kaç kule yıkıldığını tahmin ettiniz mi? League of Legends Türkiye‘nin resmi internet sitesi üzerinden duyurulan bir etkinlik bu istatistikleri de gösterdi.

“10 milyon kule yıkmamıza yardım et, hafta sonu iki kat XP takviyesi kazan!” başlığıyla duyurulan ve “Bahar Şenlikleri” adı altında düzenlenen bir etkinlikte, sihirdarların 19-23 Mart tarihleri arasında 10 milyon kule yıkmaları istendi. Etkinliğin dördüncü gününde başarıya ulaşan bu hedef için bir video geldi ve bir de başlık açıldı.

Muhtemelen Bilmediğiniz League of Legends Bilgileri

10 milyon kule etkinliği için paylaşılan içerikler:

“Bir kez daha ne kadar muhteşem bir topluluk olduğumuzu kanıtladık ve sadece 4 günde 10 milyon kule yıkmayı başardık! Madem ki hedefe 1 gün erken ulaştık, o zaman 2 gün değil 3 gün boyunca 2 kat XP takviyesi kazanmayı da hakettik demektir! Etkinliğe katılan herkes, 23 Mart 00.01’den 26 Mart 06.00’a kadar 2 kat daha fazla XP kazanacak. Bu sayede iki kat daha fazla deneyim kazanabilecek, dolayısıyla daha çok kapsüle sahip olarak şampiyon ya da kostüm açabilecek, daha hızlı MÖ kazanabileceksiniz.

Bu hafta sonu bilgisayarlarınızı açın, arkaya en sevdiğiniz müzik listesini açın ve 2 kat XP şansını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın!”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor