Connect with us

LoL

League of Legends 9.23 yamasında bizleri neler bekliyor?

9.23 güncellemesi ile ilgili ilk bilgiler elimize ulaştı.

League of Legends 9.23 yaması yolda. Ayrıca sezon sona ermek üzere ve sezon öncesi değişiklikler devreye girmek üzere. Gelin 9.23 yamasında bizleri neler bekliyor bir göz atalım.

League of Legends’ın Oynanış Dizaynı Şefi Mark “Scruffy” Yetter 9.23 yamasıyla ilgili Twitter hesabı üzerinden önemli açıklamalarda bulundu.

“9.22 verilerine baktıktan sonra 9.23 yamasında Senna dahil herhangi bir şampiyonda dengeleme değişikliği yapmayacağız. Büyük sezon öncesi güncellemesi 9.23 geliyor, herhangi çılgın bir şey olursa hotfix ile düzelteceğiz ve 9.24’te de büyük güncellemelerin devamı gelecek.”

Yapılan açıklama ile birlikte Senna dahil herhangi bir şampiyonun dengeleme güncellemesi almayacağını öğrenmiş olduk. Sanırsak Riot Games biraz sezon öncesi güncellemelerine odaklanmak istiyor. Arakçı değişecek, 21 tane eşyada değişiklikler olacak ve en önemlisi Ejderhaların haritaya etki ettiği süreç başlayacak. Sezon öncesi güncellemeleri ile ilgili aşağıdaki yazımıza göz atabilirsiniz.

League of Legends sezon öncesi güncellemeleri PBE’de!

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL