Connect with us

Güncel

League of Legends Arena Modu hakkında önemli açıklama geldi!

LoL Arena modunun bölgelere göre farklı zamanlarda getirileceği açıklandı.

League of Legends Arena Modu hakkında önemli açıklama geldi!

Oyuncuların merakla beklediği League of Legends Arena Modu hakkında geçtiğiniz günlerde sizler ile bir haber paylaşmıştık. LoL oyuncularının merakla beklediği mod hakkında önemli bir duyuru Riot Games kanadından geldi.

18 Temmuz Salı gününün son dakikalarında League of Legends Türkiye’nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımda, oyun sunucularına aşırı yüklenme olmaması için Arena modunun bölgelere göre farklı zamanlarda getirileceği açıklandı.

League of Legends Arena Modu ne zaman gelecek belli oldu

Oyuncuları olabilecek en iyi deneyimle buluşturmak istediklerini belirttikleri açıklamaya göre LoL Arena Modu Türkiye sunucusuna 19 Temmuz saat 18.00 itibarı ile birlikte gelecek.

Buna ek olarak atılan bir diğer Tweet’te ise skor tabloları hakkında “Arena skor tabloları modun çıkışıyla birlikte etkinleşecek ancak görev ilerlemeleri modun saat 23.00’te tüm sunucularda oynanabilir hale gelmesiyle devreye girecek.” denildi.

Sizler bu mod hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

Keep Games’in ilk oyunu Feudal Friends çıkış yaptı

PUBG Mobile Dragon Ball Super modu karakterleri ve becerileri

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel