Connect with us

LoL

League of Legends bedava skin dağıtıyor

League of Legends bedava skin dağıtıyor. Toplanın!

Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunlarından olan League of Legends, bedava skin dağıtmaya devam ediyor. Her sene birden fazla skin dağıtan Riot Games, yine bir etkinliğinde oyuncuları sevindirecek. Tam tamına 20.000 Yüce Asa Jax kostümü dağıtacak.

League of Legends bedava skin nasıl alabilirsiniz?

League of Legends oynayan oyuncuların en fazla merak ettiği konulardan biri “LoL bedava kostüm nasıl alabilirim?” sorusudur. LoL, skinler konusunda aslında eli açık bir oyundur. Çünkü kurulduğu günden bu yana çok fazla bedava kostüm dağıttı. Şimdi bunlara bir yenisini eklemek istiyor. Hem de çok yakın bir zamanda. Kış Mevsimi Finalleri‘ni ekran başından izleyen oyuncular League of Legends’dan Yüce Asa Jax kostümünü ücretsiz kazanabilecekler.

10 League of Legends Gerçeği!

Ücretsiz Yüce Asa Jax kostümünü nasıl kazanabilirsiniz?

Tek yapmanız gereken twitch hesabınızı, League of Legends hesabınız ile bağlamak ve yayın sırasında size sorulan bilgi sorularına doğru cevap vermek. Bu soruların sonunda ilk 20.000 kişi arasına girmeyi başaran kişiler ücretsiz Yüce Asa Jax kostümünün de sahibi olacak. Çoğunlukla LoL sorularının yer alacağı yarışmada, espor ile ilgili de sorular sorulacak. Hatta “Kim kazanır?” sorularına da doğru cevap verenler yarışmaya dahil olmuş olacak. Sizler de en fazla soruya, en hızlı şekilde doğru cevabı vererek ilk 20 bin kişi arasına girebilir ve bedava skin kazanabilirsiniz.

Yasuo Hikayesi: Onuruyla Öleceğini Bilen Bir Savaşçı!

League of Legends’a kayıt olmanız gerekiyor!

Eğer LoL hesabınız yok ise bu etkinliğe maalesef katılamayacaksınız. O yüzden etkinliğe katılabilmek için hesap açabilirsiniz. League of Legends kayıt işlemleri oldukça basit. Hemen buraya tıklayarak kayıt olmaya başlayabilirsiniz.

fabFabulous’tan HolyPhoenix’e cevap

Yüce Asa Jax skin tanıtımı

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

3 Yorum

3 Comments

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    LoL