Connect with us

Güncel

League of Legends, Demacia’nın Kaderi fragmanı yayınlandı!

Demacia’nın Kaderi fragmanı yayınlandı.

Riot Games, yeni League of Legends fragmanını resmi sosyal medya hesapları ve League of Legends youtube kanalı üzerinden yayınlandı!

Viego’nun çıkış yapmasından sonra, League of Legends evreni Runeterra’daki Ruination’ın yükselişi bekleniyordu ve Riot Games‘in yeni fragmanı ile bekleyiş nihayet sona erdi.

Fragmanda Garen, Lux ve Fiora gibi şampiyonların geldiği krallık olan Demacia’nın görkemli topraklarını görüyoruz.

Fragmanda müziğin tonu değişiyor ve aniden uğursuz hale geliyor- karadaki binalarda koyu yeşil bir sis sürünmeye başlıyor, havayı koyulaştırıyor ve dokunduğu her şeyi kendisinin parlak, yeşil, bozuk bir versiyonuna dönüştürüyor. Güneş ışığı yeşil bir ton alıyor ve ekranda yıkımın gerçek gücünü görüyoruz.

Riot Games, Viego’nun Runeterra’ya gelişinin birden fazla şampiyon sürümüyle bağlantılı olacağını ve temanın Legends of Runeterra ve Teamfight Tactics gibi birden fazla oyuna yayılacağını söylediğinden beri, oyuncular bir süredir harabe temalı bir etkinlik beklemekteler.

Fragmanı izlemek istiyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca fragman hakkında ki düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile YouTube kanalında Aşk ve Savaş programı başladı

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel