Connect with us

LoL

League of Legends Mavi Öz Mağazası geldi!

Mavi Öz Mağazası 1 Aralık’a kadar bizlerle!

Mavi Öz Mağazası

League of Legends Mavi Öz Mağazası bu yıl ikinci defa oyuncularla buluştu!

Mavi Öz Mağazası eski ya da mavi öz biriktirmeyi seven oyuncuların genellikle RP ile alınabilecek içerikleri alabildikleri ve karşılığında yüksek miktarlarda Mavi Öz ödedikleri bir etkinlik. Uzun zamandır oyunu oynayıp artık Mavi Öz ile alabilecek bir şeyi kalmayan oyuncular için bulunmaz bir nimet!

1 Aralık tarihine kadar devam edecek bu etkinlikte oyuncular; ödüller, sihirdar simgeleri, renk paketleri, ifadeler ve bir özel kostüm alabilecekler. RP ile alınan diğer içeriklerin bazılarının ise (EXP takviyesi, Sihirdar Adı Değişimi gibi) yine RP bazında fiyatları %50 azalıyor.

Bu etkinlik kapsamında 2000 Mavi Öz’e rastgele sihirdar simgesi, 50.000 ve 75.000 Mavi Öz’e özel ifadeler ve 150.000 Mavi Öz’e da Urfwick kostümünü alabiliyorsunuz. Özellikle bu kostüm oyundaki en değerli kostümlerden birisi çünkü sadece Mavi Öz Mağazası’ndan yılda 1 ya da 2 kere alınabiliyor!

2015 yılından beri çıkan renk paketlerinin ise bir rengini 2000 Mavi Öz karşılığında alabileceksiniz. Fakat League of Legends Partner Programı kapsamında dağıtılan zümrüt renkli paketler 10.000 Mavi Öz’den satışa sunulmuş durumda.

Elinizi çabuk tutun! Mavi Öz Mağazası 1 Aralık’ta bizlere veda edecek!


İlginizi Çekebilir!

Counter Logic Gaming 2022 LCS kadrosunu duyurdu

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL