Connect with us

Güncel

League of Legends, yeni şampiyon Milio’nun görselini ve tasarımını paylaştı!

League of Legends’a eklenecek olan yeni şampiyon Milio’nun görseli ve tasarımı yayınlandı. İşte şampiyon hakkında bilinenler!

League of Legends, yeni şampiyon Milio Yetenek Tanıtımı
Twitter: LeagueOfLegends

Oyuna en son eklenen şampiyon K’Sante, 3 Kasım tarihinde vadiye iniş yapmıştı. Son şampiyonun çıkmasının üzerinden birkaç ay geçti ve dolayısıyla LoL ekibi yeni eklenecek olan şampiyondan detayları oyuncuları ile paylaşmaya başladı. League of Legends resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan yazıda yeni karakter hakkında hikayesinden tutun, tasarımlarına kadar birçok şey hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz. Peki yeni şampiyon Milio hakkında ne biliyoruz?

https://twitter.com/LeagueOfLegends/status/1632048269332463617

Yeni Şampiyon Milio hakkında bilinenler

League of Legends Milio

  • Yeni şampiyon oyuna bir destek şampiyonu olarak eklendi. Bu bilgiyi League of Legends Evreni sitesinde eklenen bilgide bulabiliyoruz. Sitedeki bilgilere bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Aynı şekilde şampiyonun bölgesinin Ixtal olduğunu görebiliyoruz. Bu sayede oyun içerisinde Milio’nun Neeko, Nidalee ve Qiyana ile aralarında özel diyalogları olacağını söyleyebiliriz.
  • Karakterin ateş ile içli dışlı olduğunu da lakabından ve aynı sitede hikayesini okuduğumuzda anlayabiliyoruz.
  • Bunlara ek olarak oyunun resmi Youtube hesabı üzerinden paylaşılan video ile karakterin ve yeteneklerinin tasarımını görebiliyoruz. Ek olarak karakterin müziğini de videoda duyabiliyoruz. İşte oyunun paylaştığı video:

Siz yeni çıkan bu şampiyon hakkında ne düşünüyorsunuz? Tasarımlarını, hikayesini ve müziğini nasıl buldunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Şampiyonun yetenek tanıtımında yeniden görüşmek üzere!


İlginizi Çekebilir: Christopher Leo Willekens Papara SuperMassive bünyesine katıldı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel