Connect with us

LoL

League of Legends MMORPG geliyor!

“Runeterra dünyasında arkadaş ortamı”

Riot Games, League of Legends’ın 10. yıl kutlamalarını büyük bir heyecanla ve birçok yenilikle başlattı. Bu yeniliklerin arasında bir de League of Legends MMORPG oyunu yer alıyor.

Yıllardır Riot Games’in yeni bir MMORPG üzerinde hatta League of Legends MMORPG’si üzerinde çalıştığı söylentileri dolanıp duruyordu. Riot Games’in 10. yıl kutlamalarında duyurduğu bir başka oyunu da “Project F” kod isimli League of Legends MMORPG oyunu oldu. 

Riot’un söylediğine göre oyun daha çok erken aşamalarda. Ekibin oyundaki mottosu ise Runeterra dünyasını arkadaşlarımızla birlikte keşfedebilmemiz. Video’da da gördüğünüz gibi Blitzcrank, Ezreal ve Lux köprü gibi bir yerde düşmanlarla savaşıyor ve bu mekan hiç de Vadi’ye benzemiyor. Oyunun daha çok erken yapım aşamasında olduğunu belirten Riot Games çıkış tarihi olarak net bir bilgi veremese de 2020’de çıkmayacağı belli gibi. Umuyoruz ki bu oyuna 2021 yılında kavuşuruz.

Taktik Savaşları mobil’e geliyor! Peki çıkış tarihi ne?

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL