Connect with us

Espor

League of Legends Okyanusya ligi yeni formatı ile 23 Şubat’ta başlıyor!

Koalalar geri döndü.

Okyanusya

Okyanusya bölgesi, bu ayın sonlarında sabırsızlıkla beklediği profesyonel League of Legends’a sahip olacak . ESL ve Guinevere Capital bugün, yeni League of Legends Circuit Oceania’nın (LCO) 23 Şubat’ta başlayacağını açıkladı.

Okyanusya Pro Ligi’nin 2020 sonunda dağılmasının ardından, bölgenin rekabetçi lig sahnesi neredeyse sona erdi. Ticari büyüme ve taraftar katılımı hedeflerine ulaşamama konusunda bir yetersizlikten bahseden Riot Games , 7 Ekim 2020’de Sydney ofisini kapattı ofisin birincil amacı OPL turnuvasını düzenlemek ve yayının yönetimi ve işletmecisi olmaktı.

Ancak şimdi OCE bölgesi, Aralık ayında ilk kez açıklanan yepyeni bir turnuva ile rekabetçi lig dünyasına geri dönüyor . LCO, 23 Şubat’tan başlayarak sekiz haftalık çift turlu bir formatta bölgenin en iyi sekiz takımıyla birlikte çalışacak.

Avant Gaming, Chiefs Esports Club, Dire Wolves, Gravitas, Legacy Esports, MAMMOTH, ORDER ve Pentanet.GG, playofflarda bir yer sağlamak için 19 oyun günü boyunca yarışacak. Playofflara katılamayan üç takım normal sezon sonunda turnuvadan elenecek.

Normal sezonun en iyi beş takımı playofflara çıkacak. Bölgesel finaller 10 Nisan’da yapılacak. Kazananlar, OCE bölgesini yeniden markalaşmasından bu yana bölgenin uluslararası arenadaki ilk büyük turnuva katılımı olacak 2021 Sezon Ortası Turnuvası’nda temsil edecek.

Hayranlar, tüm aksiyonu resmi LCO Twitch akışında ve Twitter’da izleyebilir .

World of Tanks Steam’e geliyor!

Blizzard birden fazla oynaması ücretsiz Warcraft mobil oyunu geliştiriyor

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor